רגע לפני המפגש הנוסף ביניהן במסגרת הליגה, מכבי תל אביב עלתה די בקלות לחצי גמר גביע המדינה בכדורסל על חשבון הפועל תל אביב, עם 85:96 בדרבי שנערך בהיכל קבוצת שלמה, אבל זה ממש לא הסיפור. תצוגת האימים של האוהדים האדומים הוכיחה פעם נוספת שמישהו צריך להרים את הכפפה ולעשות משהו בנידון לפני שדברים יצאו משליטה.

מהרגע הראשון, הקהל האדום הגיע להיכל קבוצת שלמה בשביל לעורר פרובוקציה. הרי מה לעזאזל רגב פנאן עשה להם? האם נגזר עליו לספוג פעם אחר פעם יחס מבזה ומשפיל שאף אדם לא ראוי לו? חפצים אשר כללו מצתים וכוסות שתייה נזרקו לעברו, אחת הכוסות אפילו פגעה בעוזר המאמן, טל בורשטיין, והרטיבה את מכנסיו. מעניין אם ב-NBA דבר כזה היה עובר בשקט כה יחסי...

אוהדי הפועל תל אביב. מבוכה גדולה (נעם מורנו)

עוד באתר:

איך יכול להיות שמועדון כה גדול כמו הפועל תל אביב יכול להרשות לעצמו לא להגיב על אירועים שכאלו?! בטח ובטח רגע אחרי המשחק ולא יממה לאחר מכן. ממש לא רציני ולא מכבד, הרי שאם היה מדובר בכל נושא אחר היינו שומעים את ההנהלה האדומה מתרעמת מיד בסיום המשחק.

“הנהלת הפועל תל אביב גינתה במספר הזדמנויות בעבר - ומגנה שוב את הקריאות כלפי רגב פנאן. אנחנו חוזרים על עמדתנו שאין לקריאות האלו מקום ומבקשים בכל לשון של בקשה לחדול מהשימוש בהן”, זו לשון ההודעה הלקונית ששחררה הקבוצה האדומה, הודעה הכללה שלוש שורות שממש לא הצליחו ל”כסתח” על הביזיון בדרבי.

רגב פנאן והמאבטחים (רדאד ג'בארה)

באמת ראוי שמנהלת ליגת העל בכדורסל וכל האחראים על הענף יאזרו אומץ ויענישו את הקהל שפעם אחר פעם גורם לפרובוקציות כאלו. חייב שינוי ביחס, מישהו שייקח אחריות, ולא, מקרה “פואד 2” קרוב מתמיד. 

הכתוב הינו טור דעה.