אז כן בית”ר ירושלים סיימה היום (שני) ב-2:2 מטורף מול הפועל באר שבע אבל אילולא שער אדיר של אריק סאבו, שהשאיר אותה בחיים, לא בטוח שהרוחות היו ממשיכות להיות רגועות בבירה. כמו שהמצב נראה עד כה מדובר בעניין של זמן עד שהסערה התורנית תכה בירושלמים ומי אם לא בני בן זקן המאמן יהיה זה שיספוג את האש מקהל האוהדים. 

דווקא אחרי מחצית ראשונה מאופסת כאשר שתי הקבוצות הצליחו לשמור על שעריהן, הגיעה המחצית השנייה באצטדיון ‘טדי’ שהוכיחה לכולם פעם נוספת שהשנה הליגה תהיה בוודאות מותחת ומעניינת עד לשריקה האחרונה. כאשר הפועל חיפה מוליכה בגאון, האלופה באר שבע דולקת אחריה, מכבי תל אביב לא הכי מרשימה, אך עדיין לא אמרה את המילה האחרונה וכמובן בית”ר ירושלים שכובשת במספרים מרשימים - הליגה שלנו פתוחה ומעניינת מתמיד.

טוני וואקמה. חגג עם טיל משלו (נעם מורנו)

בחזרה לבית”ר, משהו חסר שם. לא בטוח שמדובר בהגנה הרעועה או שמא בקישור הלא יציב, משהו לא שלם מתנהל בקבוצה של בני בן זקן. אז נכון, הרבה שנים לא ראו בבירה קבוצה כה סקסית שתוקפת ללא הרף וכמובן גם כובשת בסיטונות עם איתי שכטר ועידן ורד בחוד (כמובן שהוא כשיר) אבל גם הפעם ניתן היה לשמוע את הקהל הירושלמי שהוא לא מרוצה כשקרא למאמן להניח את המפתחות ולהתפטר!

בני בן זקן. יניח את המפתחות? (נעם מורנו)

בצד האדום של ברק בכר, יכולים להיות מאוכזבים עד מאוד שכן יכולים היו להשתלט בגאון על פסגת ליגת העל, אך פעם נוספת העונה האלופה לא מצליחה לשדר יציבות ומוכיחה שעייפות החומר משחקת תפקיד חשוב במערך הוותיק. במקום לשתף שחקנים טריים, נראה כי המאמן האדום החליט “לרוץ” עם אותם הבחורים, שפשוט מאכזבים פעם אחר פעם. כמו שזה נראה אם באר שבע הייתה מנצחת במשחק היא אוטומטית הייתה הופכת לפייבוריטית לאליפות שלישית ברציפות, אך כנראה שהשנה הכל פתוח... 

שחקני הפועל חיפה. עוד בפסגה (עמרי שטיין)

אז נכון אנחנו רק במחזור ה-11 ואוטוטו נגמר הסיבוב הראשון של הליגה, אך הטבלה מתחילה לקבל צורה. הקבוצה של אלונה ברקת תרוץ עד לסיום ותלחם על שמירת תואר האליפות ואילו בית”ר ירושלים תהיה חייבת לעשות שינוי משמעותי כי מול האדומים אלילת המזל הופיעה, אך תוצאה נוספת מאכזבת ובני בן זקן יצטער על הרגע שהסכים ללבוש את השחור-צהוב. 

הכתוב הינו טור דעה.