רוג'ר פדרר דוהר לקראת התואר השישי שלו העונה. אחרי הזכייה בטורניר סינסינטי, גבר המדורג שלישי בעולם אתמול (מוצ”ש) על רובין האסה ההולנדי (52) 3:6 ו-6:7 בחצי גמר טורניר מונטריאול ויפגוש בגמר את אלכסנדר זברב, שעצר את הריצה המדהימה של דניס שפובלוב הקנדי, עם 4:6 ו-5:7.

זה היה הנצחון תשיעי ברציפות של הגרמני שזכה לפני שבוע בוושינגטון. זברב יהיה השחקן הצעיר ביותר בגמר הטורניר הקנדי מאז נובאק ג'וקוביץ’ ב-1997 וינסה להצטרף לג'ו וילפריד טסונגה שהוא הזוכה היחיד  בטורניר מהשחקנים הפעילים בסבב שלא הגיע מהביג 4 בזמן שזכה.
בנשים, ווזניאקי תפגוש בגמר את האוקראינית אלינה סביטולינה שבתצוגה חד צדדית הביסה בחצי הגמר השני את אלופת השנה שעברה סימונה האלפ 1:6 ו-1:6.  האלפ ניצחה ללא קושי את הצרפתיה קרולין גרסיה 4:6 ו-1:6 בשלב 8 האחרונות, אך לא היוותה יריב לסביטולינה, שניצחה בדרך גם את הספרדיה אלופת הרולאן גארוס גרביניה מוגורוסה.

עוד באתר:

כאמור קרולין ווזניאקי הדנית המשיכה אתמול את הריצה המרשימה שלה בטורניר טורונטו שבקנדה, כשניצחה בחצי הגמר את האמריקנית החוזרת מפציעה סלואן סטיבנס 2:6 ו-3:6 תוך שעה ו-23 דקות.

ווזניאקי חוגגת (רויטרס)

ווזניאקי הגיעה למשחק במומנטום חיובי אחרי הניצחון הגדול על הראשונה בעולם קרולינה פלישקובה ברבע הגמר ועלתה באופן משכנע לגמר השישי שלה העונה. סטיבנס נעצרה אחרי טורניר אדיר בו הדיחה את פטרה קביטובה, אנג’ליק קרבר וסאפארובה.

סימונה האלפ (רויטרס)

יוני ארליך, שעובר עונה מאכזבת, הצליח לעלות לגמר טורניר הצ'לנג'ר באפטוס, ארה"ב יחד עם ניל סקופסקי המקומי. השניים ניצחו בחצי הגמר את הצמד הבלגי רובין בלמנס וג'וריס דלור 6:3, 4:6 ו-10:12.