מכבי חיפה המשיכה הלילה (בין שלישי לרביעי) את מסע משחקיה בארה”ב ולאחר ההפסד הצורם ב-39 נקודות הפרש ליוטה, הפעם הירוקים היו כבר קרובים יותר לאינדיאנה פייסרס, אך בסופו של דבר ידה של קבוצת ה-NBA הייתה על העליונה עם 89:108.

ברבע הראשון הפייסרס שלטו ללא עוררין, ברחו לחיפאים ועלו ליתרון 20 נק’, 16:36. ברבע השני, הירוקים וג’וש סמית’ התעוררו והחלו לנגוס אט אט בהפרש עד ל-60:52 במחצית. ברבע השלישי הקאמבק נמשך בהובלתם של אנחל רודריגס ועוז בלייזר עד לפער של שלוש נקודות בלבד (68:65), אולם זה הכי קרוב שהצליחו להגיע. הפייסרס ברחו מעט ל-72:83 בתום שלושה רבעים והמשיכו את בריחתם עד הסיום.

ג’וש סמית’ סיים כקלע הבולט של חיפה עם 16 נקודות ו-7 ריבאונדים, רודריגס הוסיף 15 נק’, עוז בלייזר וסמארדו סמואלס סיפקו 14 כל אחד, ברנדון באומן קלע 11 ו-וויל גרייבס 10. מנגד, ויקטור אולדיפו כיכב עם 18 נק’, דארן קוליסן הוסיף 15 משלו וגם טי ג’יי ליף הותיר את חותמו עם 7 נק’ ושני ריבאונדים ב-18 דקות.

המאמן עופר רחימי אמר בסיום לאתר הרשמי של מכבי חיפה: "אני חושב שהערב שיחקנו הרבה יותר טוב לעומת המשחק הקודם. התחלנו רע מאוד את המשחק בהגנה, אבל הרמנו את הרמה והצלחנו להישאר במשחק. היו לנו 11 איבודים ברבע הראשון, אבל אחר כך הצלחנו לשמור על הכדור וזה היה המפתח".

הגארד אנחל רודריגס הוסיף: "מהמשחק הזה אנחנו צריכים לקחת את הביטחון איתו שיחקנו וככה חזרנו למשחק אחרי רבע ראשון לא טוב. לא נכנסנו טוב למשחק ובמשחק מול קבוצת NBA אנחנו לא יכולים לצפות שלא ניענש על זה. הרבה מהאיבודים שלנו היו טיפשיים וזה משהו שאפשר וצריך לתקן. מבחינה אישית הרגשתי מצוין אחרי הפציעה, כמובן שזה ניסיון טוב, אבל המטרה שלנו היא כמובן להתכונן לליגה".