לאחר שפתחה את העונה ברגל ימין עם ניצחון 68:76 על עירוני נהריה בליגה, הפועל ירושלים תתחיל הערב (רביעי) את המסע האירופי שלה במסגרת היורוקאפ, כשהאלופה המריאה מנמל התעופה בן גוריון לליטא שם תפגוש את סגנית אלופת ליטא לייטקביליס, במסגרת המחזור הראשון בשלב הבתים. 

מי שלא המריא עם חבריו לקבוצה הוא טרנס קינזי הפצוע. לעומת זאת, יוגב אוחיון שנפצע במהלך משחק הליגה האחרון בשריר התאומים, המריא עם הקבוצה וצפוי להיות כשיר למפגש. לחניכיו של פוטיס קאציקריס מחכה משחק לא פשוט מול הליטאים, שפתחו את העונה עם שישה ניצחונות רצופים במסגרת הליגה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קציקאריס: רוצים ללכת עד הסוף ביורוקאפ

מאמן הפועל ירושלים פוטיוס קציקאריס אמר לקראת המשחק: ״כמובן שאני מתרגש, אנחנו מתחילים את המסע האירופי שלנו. אנחנו נמצאים בבית קשה וזוהי רק ההתחלה. עוד לא גיבשנו את צורת המשחק שלנו אז מצפה לנו משחק קשה, כי הליטאים משחקים בשטף יותר טוב מאיתנו והם עדיין ללא הפסד בליגה. הם קבוצה פיזית עם המון ניסיון ואנחנו צריכים לשחק בצורה מאוד חכמה, לשחק באותה רמת האגרסיביות וכמובן לשלוט בריבאונד״.

קרטיס ג'רלס (משה חרמון)

הציפיות מהמשחק: ״המטרה לנצח. אנחנו צריכים למצוא את המפתחות בשביל הניצחון. אנחנו רוצים לפתוח את המשחק ולהילחם במשך 40 דקות״.

ליאור אליהו ויותם הלפרין (משה חרמון)

המטרה של ירושלים ביורוקאפ: ״אנחנו רוצים להיות אחת הקבוצות שמגיעות עד הסוף, אבל כמונו יש עוד 23 קבוצות שרוצות גם לזכות במפעל. לא באנו רק להשתתף, הולכת להיות תחרות קשה ויש בבית קבוצות מצוינות אבל גם אנחנו קבוצה מצוינת ועכשיו הדבר הכי חשוב עבורנו זה למצוא את השטף ואת הכימיה בין השחקנים״.

יוגב אוחיון (משה חרמון)

האם הוא מאמין בשחקניו: ״אני מאוד מאמין בשחקנים שלי, אני חושב שיש לנו סגל מעולה עם פוטנציאל שיכול להתחרות ולשחק כדורסל טוב. אבל שוב אנחנו רק בתחילת העונה וזה רק המשחק השלישי הרשמי שלנו”.

אוסטין דיי (משה חרמון)