בלם ברצלונה, ג'רארד פיקה, ומאמן הקבוצה, ארנסטו ואלוורדה, קיימו הערב (שבת) מסיבת עיתונאים רגע לפני המפגש הראשון מבין שניים מול ריאל מדריד (ראשון, 23:00) במסגרת הסופרקאפ הספרדי. הבלם פתח את דבריו בהתייחסות מלאה לעזיבה של ניימאר לפ.ס.ז’.

”משחק מול ריאל מדריד הוא תמיד מיוחד. בשביל לנצח נצטרך לתת משחק גדול, אנחנו חייבים לנסות לא לספוג שערים” אמר הבלם, שעל אף המשחק הגדול התבקש בעיקר להתייחס לעזיבתו של ניימאר. “אני לא מרגיש נבגד. עכשיו שהכל קרה אני יכול להסביר. בחתונה של מסי, לניימאר עלה הרעיון שהוא רוצה לעזוב. כבר אז הוא היה בטוח ב-100% שהוא עוזב, הוא כעס עליי. הוא נתן תצוגה אחרונה מדהימה והשאיר כסף בעזיבה שלו”.

עוד באתר:

בלם הבלאוגרנה גם ניסה להסביר את הציוץ שפרסם בחשבון הטוויטר שלו כמה ימים לפני המעבר הסופי ובו כתב כי ניימאר יישאר בברצלונה. “אני לא דובר של אף קבוצה. אני משתמש ברשתות החברתיות איך שאני חושב. במקרה הנ”ל זה היה כמו בפוקר, ניסיתי לבלף לטובת ברצלונה”.

 

Se queda.

A post shared by Gerard Piqué (@3gerardpique) on

מאמן הקבוצה, שינהל את המשחק הרשמי הראשון שלו נדרש לשאלה כיצד הוא מתכוון להשתמש בכסף שנכנס בעקבות העזיבה של שחקן ההתקפה שלו: “זו תקופה שקשה להחתים שחקנים עכשיו. כולם מחפשים לנצל אותנו אחרי שקיבלנו 222 מיליון יורו”, אמר ואלוורדה שגם הביע דעתו על ההחלטה שקיבלכוכב נבחרת ברזיל: ”כמה שחקנים אתם מכירים שהיו עוזבים את ברצלונה בשביל יותר כסף? כל אחד מקבל את ההחלטות שלו בחיים ואסור לנו לשפוט על כך”.

”ניימאר הוא שחקן יוצא מן הכלל, במיוחד באחד על אחד שלו מול שחקנים. עם זאת, אנחנו צריכים לנסות ולהיות קבוצה חזקה יותר ולא לנסות למצוא מחליף לניימאר, הדבר הכי חשוב מבחינתנו הוא לדבוק בשיטה, לא בשחקנים”, סיכם המאמן. 

ארנסטו ואלוורדה (רויטרס)