בהפועל חיפה ניסו אתמול (שני) להגיע שוב להבנות עם מקסים פלקושצ’נקו בנוגע להארכת חוזהו לחמש שנים במקום השנתיים וחצי שנותרו, אבל הקשר ממשיך להתעקש שלא להאריך את החוזה בעיקר בשל הסיבה המקצועית. לדעת השחקן, במצב הדברים מהרגע שבו ניר קלינגר לקח על עצמו את הקבוצה, חל פיחות משמעותי במעמדו כאשר הפך להיות שחקן משנה.

לשחקן אמנם אין טענות כלפי ההחלטות של קלינגר אבל בסביבתו אמרו: "במצב הקיים אין סיבה להסכים ולהאריך את החוזה. אם פלקושצ'נקו היה מרגיש שבונים עליו והוא הופך לבורג משמעותי, לא הייתה סיבה שלא להאריך את החוזה, אבל עכשיו עדיף לחכות ולא למהר". עכשיו, כאשר אין הסכמה, עולה השאלה האם הפועל חיפה בכל זאת תסכים לשדרגו מאחר ששכרו של השחקן הוא בין הנמוכים בקבוצה ומגיע ל-7,000 שקל בחודש לפי הערכות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ניר קלינגר: לא היינו מספיק קילרים

עוד באתר:

במקביל, גבריאל תאמאש שיחזור מצהובים ויפתח במשחק הקרוב מול מכבי נתניה ביום ראשון, הגיע להסכמות עקרוניות עם יואב כץ אבל יחד עם זאת, הרומני לא ממהר לחגוג עד אשר החוזה יהיה חתום. אין זה סוד שהבלם נחשב לאחד הטובים בעמדתו בליגת העל ולא במקרה בית"ר ירושלים מחזרת אחריו. הבעלים טוען שמדובר במספר ימים בודדים על מנת שתצא הודעה רשמית על הארכת חוזהו של הבלם בשנתיים נוספות.

גבריאל תאמאש ודור מלול חוגגים (נעם מורנו)

סוכנו של פלקושצ'נקו, שחר גרינברג, שהיה שותף אתמול לפגישה בין השחקן למועדון אמר: “יש לציין פרט עובדתי מאוד חשוב, כשמקסים שיחק בתפקיד שלו כקשר 50:50, הקבוצה ניצחה את כל המשחקים, ומאז שניר קלינגר משתמש בו לא בתפקיד המקורי שלו, זה פוגע בו והוא לא יכול לממש את הפוטנציאל שלו. הוא עושה את מה שאומרים לו כי הוא ממושמע להוראות, אבל זה לא מקדם את אף אחד. כל העונה הוא סותם חורים של שחקנים ולא משחק בתפקיד שלו, קשה מאוד ככה להתקדם, להתבלט ולממש את הפוטנציאל האדיר שיש לו ברגליים. חרף העובדה שמקסים אינו שחקן הרכב קבוע הוא, מקום שני בקבוצה באיומים לשער ומקום שלישי בטבלת כובשי השערים. ולראיה המשחק האחרון נגד הפועל רעננה, שם נכנס לשחק בעמדה שלו ועשה עבודה מצוינת, כולל שער חשוב”.