אחרי קרוב לשתי עונות מחוץ לעניינים בהן שמו גם התערבב בכל מיני פרשות לא מחמיאות, אדריאנו, החלוץ הברזילאי בן ה-35 שכיכב עד לפני כעשור בכדורגל האירופי, מתכנן לחזור למגרשים ב-2018. השחקן סיפר בראיון במדינתו שהוא יחל להתאמן כבר בינואר הקרוב, לא במסגרת קבוצתית, כדי להכנס לכושר טוב עד הקיץ.

"אני לא יודע אם אני אחזור להיות מה שהייתי, אבל אני הולך לנסות את זה”, הסביר אדריאנו. “בגלל זה אני לא רוצה להיות במחויבות למועדון כלשהו, אני רוצה לעשות את זה בשביל עצמי, להראות לעצמי כמה רחוק אני יכול ללכת, אם יש לי את מה שדרוש למועדון בברזיל או מחוץ למדינה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שבת ב17:15: חטאפה מארחת את ריאל מדריד

החלוץ טוען כי לדעתו התגבר באופן מלא על מותו הטראגי של אביו מ-2004, שגרם לו לדיכאון עמק ופגע אנושות ביכולתו: “אני רואה תמונה שלי במדי הנבחרת ואני לא מרגיש גאה, כי לדעתי לא הגשמתי את הקריירה שלי עד הסוף. יש דברים שגרמו לי להישאר רחוק מהכדורגל. המוות של אבי השפיע עליי קשות, היו לי כמה חודשים גרועים מאוד. שמתי את עצמי בידיים של פסיכולוגים, אבל כל זה היה גדול עליי, עד כדי כך שרציתי לחזור לברזיל”.

עוד המשיך: “ב-2008 ז’וזה מוריניו החתים אותי באינטר, חזרתי מסאו פאולו, אבל זה כבר לא היה אותו הדבר, רציתי להישאר בברזיל. כאשר אתה בודד במשך זמן רב, אתה מתחיל לזכור דברים שאתה לא רוצה לזכור, זה משקל כבד. הייתי מסתובב בבית בלי חולצה, אוכל מה שאני רוצה, פוגש חברים והיה לי זמן לחשוב. אבל אז הגיע מאסימו מוראטי נשיא אינטר לביקור ושאל אותי אם אני רוצה לחזור, אמרתי לו שלא. התהילה לפעמים הוציאה ממני את שמחת החיים כפי שסבתי אמרה לי. אני פגוע מהעיתונאים, לקחו תמונה ישנה שלי עם סוחר סמים ופרסמו אותה שוב, מעולם לא פגעתי באיש, רק רציתי לשחק כדורגל”.

אדריאנו במדי אינטר (רויטרס)

לסיום סיפר: “אני אוהב את הפאבלה בה אני גר, אני הולך יחף, משחק ברחוב ועושה ברביקיו. לא מעט חברים שלי בחרו ללכת בדרך הסמים וזה מעציב אותי מאוד, אך כאלו הם החיים. לא היה כאן פשוט, כשהייתי בן 10 אבי נורה בראשו ולמזלי הוא לא מת, זה היה מחזה קשה לצפייה עבור ילד קטן לראות את אביו שרוע על הרצפה עם כדור בראשו. פעם הייתי נוהג לשתות עם החברים שלי כמעט בכל יום אחרי המוות של אבי, אבל היום כבר התגברתי על זה”