לאחר 98 משחקים ו-23 שערים במדי נבחרת צ’ילה, כולל זכייה כפולה בקופה אמריקה ב-2015 וב-2016, ארתורו וידאל הודיע היום (רביעי) על פרישה מהמדים הלאומיים, אחרי שנבחרתו לא הצליחה להעפיל למונדיאל. האוהדים כבר חשבו כי אחד משחקניהם הגדולים שהוביל ביחד עם אלכסיס סאנצ’ס את הלה רוחה של דרום אמריקה לשתי זכיות רצופות בקופה סיים את חלקו במדים הלאומיים, אך כמה שעות לאחר מכן שמחו לשמוע כי קשרה של באיירן מינכן החליט לחזור בו.

“חשבתי על זה וזה לא הסוף מבחינתי. צ’ילה היא נבחרת של לוחמים ואני גאה ללבוש את מדיה. לדור הזה יש עוד הרבה על מה להילחם ובשביל מה לשחק ונלך ביחד עד הסוף. אני אהיה פנוי בכל פעם שיקראו לי ויצטרכו אותי”, כתב הקשר בחשבון הטוויטר שלו לשמחתם של האוהדים שלא שוכחים את ההישגים הגדולים אליהם הוביל את נבחרתם.

הסאגה התחילה בשעות הצהריים כאשר וידאל הודיע כי יפרוש ויצטרף למאמן חואן אנטוניו פיצי שעזב גם כן אחרי שנתיים: “תודה לכולם על השנים שלי בנבחרת צ’ילה”, אמר וידאל. “נתתי את כל כולי, למדתי הרבה. הוכחתי שעם עבודה קשה, אפשר לעשות הכל. הנשמה שלי מרוסקת, אבל אני עדיין גאה בכל השחקנים ששיחקתי איתם ובצוות המקצועי שלנו”. לבסוף כמובן התעשת קשר באיירן מינכן והוא ינסה לעזור לנבחרת במשימותיה הבאות