לא קיימים הרבה אצטדיונים בליגה הספרדית הבכירה בהם כריסטיאנו רונאלדו עדיין לא זכה לזעזע את רשתות השערים, אך אחד מאותם יחידי סגולה הוא מגרשה החדש של היריבה העירונית אתלטיקו מדריד – ה’וונדה מטרופוליטנו’, בו הפורטוגלי עדיין לא זכה להופיע.

למרות זאת, נראה שבחודש נובמבר לפנומן תהיה הזדמנות כפולה לכבוש על הדשא הטרי לאחר שהיום (רביעי) דווח ב’אס’ כי נבחרת פורטוגל צפויה להגיע למשחק ידידות מול ספרד ביום שישי (10.11), כשבוע וחצי בלבד לפני שריאל מדריד תפגוש את הקולצ’ונרוס לדרבי הראשון בהיסטוריה שייערך באצטדיון בבירה, במסגרת המחזור ה-12 שייערך בתאריכים 18-21/11.   

לאחר שהלה רוחה הבטיחו את העפלתם למונדיאל ברוסיה עוד לפני המחזור האחרון במוקדמות במסגרתו גברו 0:1 על ישראל באצטדיון טדי, גם הסלסאו של רונאלדו הבטיחו את הכרטיס למוסקבה בקיץ הקרוב, לאחר 0:2 על שווייץ שהקנה להם את המקום הראשון בבית 2. כעת, שתי הנבחרות שחיפשו יריבות הכנה לשני המועדים אותם קבעה אופ”א לאמצע החודש הבא, ייפגשו ככל הנראה בבירה הספרדית, כשההודעה הרשמית צפויה להינתן  בקרוב.

וונדה מטרופולין (טוויטר)

בנוסף למפגש מול השכנה ממערב, ההתאחדות הספרדית תודיע על משחק הכנה נוסף שייערך ב-14/15.11, בו הנבחרת שתרצה להחזיר לעצמה את התואר העולמי תפגוש את המארחת רוסיה באצטדיון בסנט פטרסבורג, במה שיהפוך למשחקה השני בלבד של ספרד בהיסטוריה על אדמת רוסיה.