במכבי חיפה אמנם ממשיכים להתכונן לקראת משחק גביע הטוטו הערב (ראשון, 21:00) מול הפועל עכו, שיהווה הכנה אחרונה לקראת משחק הליגה בשבוע הבא מול בני יהודה, כשברקע העסקה המדוברת סביב מעברו, אולי, של אלירן עטר למכבי תל אביב. בינתיים, החלוץ הגיע לאימון והתאמן כרגיל, אך לא ברור אם יהיה בסגל.

כזכור, ביום שישי עטר הגיע לאימון בכפר גלים ושוחרר בגלל בדיקות דם שגרתיות. אמש פורסם כי החלוץ ייכלל בסגל הירוקים לקראת עכו. כרגע הכדור בידיים של מכבי ת"א, שאמורה הייתה למסור את תשובתה אם רוצה לעמוד בתנאי המכירה שהציב יעקב שחר. בחיפה הבהירו יותר מפעם אחת שאם מכבי ת"א לא תסכים לתנאים, עטר לא יעבור. על פי כל הערכות בסופו של דבר העסקה תצא לפועל.

עוד באתר:

מי שעדיין לא מתאמן, אך צפוי להצטרף למועדון הוא רמי גרשון, כפי שפורסם ב-ONE. הבלם סיכם את תנאיו בקבוצה, כשגם עסקת הרכישה מול גנט נסגרה, ולאחר נחיתתו יגיע לעבור בדיקות רפואיות אחריהן יחתום במועדון.

רמי גרשון (אחמד מוררה)

בחיפה יכולים גם להתעודד מהעובדה שעומר דמארי, שהתאושש מפציעה, חוזר לסגל הקבוצה. האחרון עשוי לקבל דקות משחק ראשונות אחרי ארבעה חודשים בהן לא שיחק. "מדובר באחד החלוצים הישראלים הטובים ביותר, שהשנה עוד ייתן ויוכיח עד כמה הוא חשוב למערכת", סיפרו במועדון.

הקשר הבולגרי גיאורגי קוסטדינוב אמור לחזור לסגל ואף לפתוח בהרכב. רק באימון המסכם ניתן יהיה לדעת האם לוזון ממשיך לאפשר לניקיטה רוקאביציה לפתוח בקו שמאל, כפי שעשה בדרבי בהצטיינות יתרה. כמו כן, במכבי יפה מקווים לסגור את עסקת גרשון ולפנות לאיתור חלוץ זר בנוסף לדמארי ולשון ויסמן, אולם הדברים יתבהרו רק אחרי שסאגת עטר תסתיים.