אתלטיקו מדריד תפגוש ביום שבת (21:45, שידור חי בערוץ ONE) את ברצלונה לקרב לוהט במסגרת המחזור השמיני בליגה הספרדית. עוד לפני כן, בלם הקולצ’ונרוס פיליפה לואיז, סיפק ראיון יוצא דופן ובו חשף בין היתר את השקפתו לגבי התנהלות השחקנים ברחבי העולם.

פיליפה לואיז בן ה-32 סיפר תחילה על ההרגלים הפחות טובים שלו: “היו לי הרבה ימים שבהם הייתי יוצא ושותה הרבה יותר ממה שהייתי צריך, למזלי אבא שלי היה שם כדי להחזיר אותי לתלם. אני בר מזל, כי אני תמיד עובד קשה, תחת לחץ טוב, אבל מקבל על כך שכר יפה מאוד. אני מסתכל סביב ורואה איך חלק מהאנשים חיים, לא הייתי משנה את המקצוע שלי לעולם”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הערב ב-21:45, אתלטיקו מדריד מול ברצלונה

התנהלות השחקנים המקצוענים כיום: “80 אחוז מהם פשוט חיים בבועה, בייחוד השחקנים הצעירים הם חושבים שאם הם הולכים עם תיקים ממותגים מתחת לזרוע, כמה נעליים ששוות כל אחת 400 יורו ושמונה קעקועים, אז הם כבר כוכבים וזו הסיבה שלדעתם מכבדים אותם, הם שוכחים את העולם האמיתי”.

פרשת ג’רארד פיקה ועצמאות קטלוניה: “אני מעריץ של פיקה, אם כי לעיתים קרובות אני לא כל כך מסכים עם מה שיש לו לומר. אבל הוא מעז, בדומה לאלברו ארבלואה, הוא לא מפחד להגיד את מה שהוא חושב, הוא לא מסתתר מאחורי תהילתו כדי לא להירטב. שחקני כדורגל צריכים להיות כמוהו”.