מגן ריאל מדריד, דני קרבחאל, קיבל סוף סוף בשורות טובות בנוגע למצב בריאותו. הזיהום הויראלי ממנו סבל השחקן נעלם ונראה כי תקופת ההחלמה, שהוערכה תחילה בלפחות חודשיים, עשויה להתקצר, אם כי בריאל עדיין זהירים בנושא.

הספרדי עבר טיפול תרופתי אינטנסיבי, שכלל תרופות אנטי דלקתיות נטולות סטרואידים בשילוב עם אספירין. הטיפול התרופתי עבד, כאשר הסימנים לזיהום נעלמו. עם זאת, הרופאים מבהירים כי אין זה אומר שהוא החלים לחלוטין, אלא רק שהטיפול עובד והם מסרבים לנקוב בתאריך לחזרתו.

קרבחאל לא התאמן כלל מאז ה-30 בספטמבר, אז הודיעה הקבוצה על מצבו. הבעיה עם זיהום כמו שלו, לפי הרופאים, היא שגם כאשר הוירוס מושמד, חזרה מוקדמת לפעילות אינה ממולצת משום שעלולה לגרום להפרעות קצב או אף לחזרת הדלקת.

זינדין זידאן. קיבל חדשות טובות (La Liga)

בינתיים, בלי המגן, הבלאנקוס יצאו בשבת לדרבי הקטן מול חטאפה (17:15, חי בערוץ ONE), בתקווה להמשיך את מגמת ההתאוששות מהתקופה הרעה שעברו גם אחרי פגרת הנבחרות ולרשום ניצחון רביעי רצוף בכל המסגרות. הפער מהמוליכה ברצלונה עומד כעת על שבע נקודות והקבוצה של זינדין זידאן יודעת כי אסור לה לאבד נקודות נוספות בשלב זה.

מי שעשוי גם הוא להחמיץ את המשחק בשבת ואף להיעדר מהמשחק המסקרן בליגת האלופות מול טוטנהאם בשבוע הבא הוא השוער קיילור נבאס. השוער הקוסטה ריקני מתח את שריר הירך האחורי ברגלו הימנית במהלך ה-1:1 עם הונדורס. עם שובו למדריד, עבר השוער בדיקות בבית החולים המקומי ומהודעה רשמית שהוציא המועדון: “תהליך ומשך החלמתו יוחלטו בקרוב”.

קפה (רויטרס)

עוד בעמדת השוער, זידאן נתן אישור לצירופו של קפה, שוערה של אתלטיק בילבאו, בעונה הבאה לאחר שיסיים את חוזהו אצל הבאסקים. ההתעניינות בשוער החלה בשבועות האחרונים וזאת גם לאור הרצון של הבלאנקוס לבצע ריענון בעמדה זו.