לאחר ההפסד ברבע גמר גביע הטוטו, 2:1 להפועל באר שבע והתבוסה במחזור האחרון בליגת העל, 4:0 למכבי נתניה, מכבי פתח תקווה מחפשת לצאת לדרך חדשה כאשר תפגוש במחזור הקרוב את מכבי חיפה ביום שבת הקרוב (18:00).

אלא שהבעיות ממאנות להיגמר אצל המלאבסים. את אימון הקבוצה היום (חמישי) נטש הקשר רומאריו פירס, עקב כאבים בגבו. הבריזלאי מתח את הגב כבר אתמול באימון, ממנו יצא עם כאבים. היום, לאחר שהכאבים נמשכו, קיבל זריקה ובקבוצה מקווים שיחד עם טיפולים שיעבור הוא יחזור כבר מחר לאימון המסכם ויהיה כשיר למשחק מול האקסית שלו מכבי חיפה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מימר: אין בעיה עם בעלים דומיננטי

עוד קודם, הקבוצה ערכה מסיבת עיתונאים בהשתתפות המאמן שרון מימר ולידור כהן לקראת המפגש. מימר, שלקבוצתו מונה אילן בכר כמאמן מנטלי, בשל התוצאות האחרונות והטענות לבעיות מנטליות, אמר בפתח דבריו: “אנחנו אחרי שני הפסדים, רוצים לחזור לנצח. יהיה לנו משחק מול קבוצה מאוד מוכשרת עם שחקנים איכותיים. אנחנו רוצים להמשיך ולהשתפר ולקחת נקודות”.

“הפציעות זה חלק מהמשחק, זה לא בשליטתנו. אני קונה את כמות המצבים שהייתה לנו מול הפועל ב”ש. היה לנו משחק מצוין מולה, אני בטוח שבפעם הבאה גם נשיג תוצאה טובה. אנחנו נפגוש את כל הקבוצות בליגה. אנחנו יכולים להתמודד מול כל אחת מהן”. 

שרון מימר ולידור כהן במסיבת העיתונאים (נעם מורנו)

עוד הוסיף: “שמחתי שיש לנו את המשחק מול ב”ש בפגרה כדי שנוכל להמשיך לעבוד ולהתקדם, אני מקווה שגם מול חיפה נציג יכולת טובה. בגלל מצוקת הפציעות בחלק האחורי הבאנו את אוסמן ויירה ואת עוביידה חטאב. אם באמת ויירה ימשיך להרשים נחתים אותו. לא רוצה להתייחס לסיפור של מנור סולומון והנבחרות. אני בטוח שכל סיפור הנבחרת נגמר, סולומון יתרכז רק בפ”ת, אני רוצה למקד אותו במטרות ובמשימות שלנו. אני בטוח שהוא יציג משחקים טובים. אבי לוזון? העבודה טובה מאוד. אין לי בעיה עם בעלים דומיננטיים. ברגע שכולם באותה חשיבה ורוצים להשיג את אותה המטרה אז אפשר להסתדר”.

חטאב עוביידה באימון מכבי פ"ת (נעם מורנו)
אוסמן ויירה באימון מכבי פ"ת (נעם מורנו)

לידור כהן המשיך: “התחלתי את העונה טוב עם שער ובישול. אני מקבל בכל מקרה מה שהמאמן מחליט ואעשה הכל בהתאם.יש לקבוצה סף שבירה נמוך ואנחנו מפסיקים לשחק אחרי שאנחנו סופגים, אני מקווה שכבר במשחק הבא כולם ייראו את השינוי. עזבו בקיץ שחקנים טובים והגיעו שחקנים לא פחות טובים. שרון פה זמן קצר, אבל אנחנו רואים את הדרך שהוא הביא, עכשיו נותרו רק התוצאות. אני רוצה לעזור לקבוצה לכבוש ולא משנה מול מי”.

לידור כהן במסיבת העיתונאים (נעם מורנו)
אילן בכר באימון מכבי פ"ת (נעם מורנו)