מכבי תל אביב זכתה באופן רשמי באליפות בשבוע שעבר, אבל החגיגות עדיין בעיצומן. אחרי אין ספור שירי אוהדים, היום (שלישי) השלימו שחקני מכבי תל אביב את ההקלטות של שיר האליפות הרשמי ביחד עם להקת אתניקס והסולן זאב נחמה. שם השיר הוא 'צהוב עולה' ועל המילים אחראי שדרן הרדיו ואוהד הצהובים, דידי הררי.

הצהובים התייצבו באולפן והקליטו ביחד את השיר שיושמע גם בחגיגות הרשמיות של הקבוצה בכיכר רבין במוצאי שבת, כשלפני כן ישחקו הצהובים מול האלופה היוצאת, עירוני קריית שמונה.

עוד באתר:

את השיר ביצעו השחקנים עם להקת אתניקס שהייתה אחראית על שיר האליפות האחרון של הצהובים בעונת הדאבל ב-1996 שנקרא "צהוב עולה זה מכבי".

הזמר זאב נחמה סיכם: "יש פה משהו תוסס, יש פה אלופה. ניסינו למצוא את האייל גולן הבא שהוא גם כדורגלן וגם זמר. אלירן עטר לא כל כך הצליח, גם לא שרן. ניסינו עוד כמה, אבל בסופו של דבר הספרדים הפתיעו. היו כמה טובים, אבל זמר לא מצאתי. אני מעדיף שהם יישארו מכבי ת"א האלופה. לפני חודשיים דיברו איתי  על השיר בקטנה, כי פחדו מעין הרע. אחרי האליפות קיבלתי אור ירוק. מכבי זו הקבוצה של המדינה".

הקשר ערן זהבי הוסיף: "בהפועל לא הקלטנו שיר אליפות, זו חוויה ראשונה שלי. אנחנו שמחים ומאושרים וזה באמת כיף. יש לנו שבועיים של קרנבל. השיר מקפיץ ואני מקווה שעד שבת כל האוהדים יכירו אותו ויקפצו איתנו". חברו דור מיכה אמר: "הרוב פה לא יודעים באמת לשיר. הלוואי שכל הזמן יהיה לנו שירי אליפות ונשווה בינהם. אתניקס עושים עבודה טובה. כמה אוהדים יהיו בשבת בחגיגות? הם חיכו כל כך הרבה זמן לזה, אז אני מאמין שיגיעו הרבה. נצטרך לנצח, כמו בכל שבת".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בהקלטת שיר האליפות של מכבי

הקפטן שרן ייני: "אני מתוך ה-11 המופלאים, אבל כל הקבוצה נכללת ב-11. לא בכל יום חוגגים אליפות ובמכבי חיכינו הרבה זמן, אז אפשר ליהנות. אני לא זוכר איפה הייתי בשיר האליפות הקודם של אתניקס". הקשר מהראן ראדי, שמחזיק ברזומה מוסיקלי מסוים, הודה בחיוך שהיה לו קשה להביא את הכישורים לאולפן, כשמסביב לא מעט שחקנים שבלבלו אותו עם הפזמון: "רואים את ההתרגשות על השחקנים וגם על הלהקה עצמה. במכבי לא חוו תואר עשר שנים. אולי יש אוהדים של קבוצות אחרות שאומרים שאנחנו מגזימים, אבל אני חושב שזה המעט שאפשר לעשות עבור האוהדים והאנשים במערכת שהתאכזבו כל כך הרבה שנים".

זאב נחמה עם שחקני מכבי ת&qout;א (יוסי ציפקיס)
זאב נחמה עם שחקני מכבי ת"א (יוסי ציפקיס)
 

צהוב עולה
מילים: דידי הררי
לחן: זאב נחמה
עיבוד והפקה מוסיקלית: יורם פויזנר
אמן אורח: איזי

הנה הם עולים הם עולים הם עולים
אחד עשר שהם מופלאים מופלאים
הכחול והצהוב הצבעים הצבעים
של כול האוהדים עכשיו כולם שרים

זאב נחמה עם שחקני מכבי ת&qout;א (יוסי ציפקיס)
זאב נחמה עם שחקני מכבי ת"א (יוסי ציפקיס)
 

הו צהוב עולה עולה עולה עולה עולה
הו צהוב עולה עולה עולה צהוב עולה
כל אחד מכם הוא לוחם הוא לוחם
הלב והנשמה שלכם שלכם
עשר שנים חיכינו רק לכם רק לכם
עכשיו כולם שרים בשבילכם
הו צהוב עולה עולה עולה עולה עולה
הו צהוב עולה עולה עולה צהוב עולה

זאב נחמה עם שחקני מכבי ת&qout;א (יוסי ציפקיס)
זאב נחמה עם שחקני מכבי ת"א (יוסי ציפקיס)
 

מי שמאמין לא מאבד תקוות
חיכינו 10 שנים היה שווה לחכות
פתאום זורק את החיוך שלי לכל עבר
תעשה כבוד לדרים טים קפיש גבר
בלי נדר צהוב עד הקבר
הגיע הזמן שמישהו יעשה פה סדר
נתתם את הלב כבשתם את העיר
וכולנו כל הזמן פה לא נפסיק לשיר

דידי הררי (יוסי ציפקיס)
דידי הררי (יוסי ציפקיס)
 

בקיץ ובחורף אנחנו כאן אנחנו כאן
שרים מעודדים כול שחקן ושחקן
עכשיו האוהדים שיושבים מסביב
לצעוק כולם ביחד- מכבי תל אביב
הו צהוב עולה עולה עולה עולה עולה
הו צהוב עולה עולה עולה צהוב