מיגל ויטור, בלם הפועל באר שבע שנפצע במשחק אלוף האלופים נגד בני יהודה, יעבור מחר (ראשון) בדיקת MRI על מנת לבדוק את חומרת פציעתו ובבירת הנגב דרוכה במתח לתוצאות הבדיקה. הבלם מסר למקורביו שהוא מרגיש טוב יותר והברך לא נפוחה כמו בפציעתו בתום הסיבוב הראשון בעונה שעברה. לפי ההערכה, הפורטוגלי לא יהיה כשיר למשחק נגד מאריבור על הכרטיס לשלב הבתים של ליגת האלופות ברביעי הקרוב.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר מרוצה: "חזרנו להיות מחויבים"

גם הקשר דן אייבינדר, שיצא בדקה ה-36 באותו משחק עקב פציעה, יעבור  סדרת בדיקות בכדי לבדוק את חומרת הנזק. אין ספק שההיעדרות של שני השחקנים, בצירוף לרשימת הפצועים הארוכה שנערמה עד כה, פוגעת בסיכוייה של האלופה להגשים את חלום ליגת האלופות. "מצד אחד הפציעות שנחתו עלינו הן מכה, אבל מצד שני זה מאתגר. בשביל זה בנינו סגל עמוק ונעשה הכל על מנת להגשים את החלום" אמרו אצל האלופה.

עוד באתר:

בתוך כך, בבאר שבע פועלים נמרצות ביממה האחרונה על מנת להחתים את בלם מ.ס. אשדוד, חאתם עבד אלחמיד בעיקר לאור פציעתו של מיגל ויטור. הבלם, שנקשר במהלך הקיץ מספר פעמים לחיזוק חוליית ההגנה של ברק בכר, מעוניין מאוד להתקדם מקצועית ולהשתייך לסגל של האלופה מהנגב. בסביבתו של בלם אשדוד מקווים שבעלי הקבוצה, ג'קי בן זקן, יאשר את המהלך בטווח הקרוב.

דן איינבינדר שרוע על הדשא (רדאד ג'בארה)

ובנושא אחר, בשורות משמחות הגיעו הערב מוסרמיל. לאחר שחגגה את התואר הראשון של העונה בסוף השבוע, הקבוצה הדרומית ערכה אימון הערב בו ניתן היה לראות את הקשר הספרדי, איסאק קואנקה לוקח חלק באימון יחד עם חבריו. בסרטון שפורסם ברשתות החברתיות ניתן לראות אותו משתתף במשחקונים.