בהפועל חיפה לא מסתירים את אכזבתם עד כה מהיכולת של הקשר מקסים פלקושצ'נקו שבמרבית המשחקים עד כה בגביע הטוטו לא מצליח לשכנע. פלקושצ’נקו נחשב ובצדק לאחד מהכישרונות העולים של הקבוצה, שאמור השנה לפחות להיות פקטור משמעותי.

העובדה שמדובר בשחקן כל כך מוכשר שלא מצליח לפלס את דרכו להפוך לשחקן מפתח מדאיגה את אנשי המועדון: "אנחנו חייבים לגרום לכך שמקסים יהיה כוח משמעותי בקבוצה. אין לנו הרבה נכסים כמוהו ונצטרך לדעת לחבק ולתפעל אותו בצורה הטובה ביותר", אמרו בקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוזון: שמח מאוד, מתכוננים לפתיחת העונה

עוד באתר:

לקראת משחקה של הקבוצה הערב ב-19:45 מול עירוני קריית שמונה במסגרת המחזור האחרון בגביע הטוטו אמורים לחזור לסגל אלון תורג'מן שהתאושש מפציעה וענר שכטר, שסיים עונש הרחקה של שישה משחקים שעמד כנגדו מהעונה הקודמת.

המאמן ניר קלינגר רוצה מאוד שהמשחק מול ק”ש יהווה הכנה מספיק טובה למשחק הליגה הראשון בשבוע הבא מול הפועל אשקלון. המאמן כבר הבהיר השבוע לחניכיו שהוא אינו מתכוון לעבור לסדר היום על דברים שייצאו מתוך הקבוצה: "הקשקשת בתקשורת נגמרה מבחינתי. נגמרה התקופה בקריית חיים בה שחקנים פטפטו בתקשורת. אני יודע בדיוק מי מדבר עם העיתונאים".

ניר קלינגר (עמרי שטיין)

בתוך כך, בהפועל חיפה מספרים שעד כה נמכרה כמות מנויים גדולה יותר מבשנה שעברה, כאשר קרוב ל-1,200 אוהדים כבר הבטיחו את מקומם במשחקי הבית של הקבוצה. עם זאת, לאחרונה הייתה עצירה במכירת המנויים, ככל הנראה בשל התוצאות האחרונות והיכולת הדלה שהציגה הקבוצה בגביע הטוטו.

הרכב משוער: ארנסטס שקטוס, דור מלול, אופק פישלר, גבריאל תמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, לירן סרדל, מקסים פלקושצ'נקו, חנן ממן, ראדו גינסארי ועדן בן בסט.