לאחר המתנה וציפייה ארוכה, חברת מייקרוסופט שיחררה לפני מספר ימים את משחק הדגל שלה בתחום מרוצי המכוניות: פורצה מוטורספורט 7. היום (חמישי) מגיעה הביקורת הראשונה על המשחק, כאשר רק לפי הכותרת אפשר לראות שלמרות ההיעלמות של המשחק ‘ניד פור ספיד’ הוותיק, יש למשחקי המכוניות על מי להישען.

אין ספק שהדבר החיובי הראשון שניתן לראות הוא כמות המכוניות במשחק החדש: “מדובר במעל ל-700 מכוניות חדשות, למרות שחברות ותיקות כמו טסלה וטויוטה נעדרות, ניתן למצוא כמעט כל חברה גדולה אחרת, מפורד דרך פרארי ועד אסטון מרטין. אין ספק שזהו מראה מרהיב ביותר”.

מרוץ במדבר בפורצה מוטורספורט 7 (מערכת ONE)

חידוש נוסף שקיים במשחק השנה הוא מרוצי משאיות. למרות שהדעה אליו די חלוקה כשנכתב: “למרות שהמרוצים לא נראים יפים לעין, במיוחד לעומת מבחר המכוניות המדהים שקיים והעובדה שמדובר במשימה קשה ביותר בסופו של דבר הצלחנו להסתדר. האתגר האמיתי הגיע כאשר היה עלינו לקחת פנייה חדש כנגד כל חוקי הפיזיקה, אך הדבר היה מאוד מרגש ומהנה”.

תמונת מסך מתוך המשחק (מערכת ONE)

דבר נוסף שאפשר להגיד שנעשתה עליו עבודה מדהימה הוא התחום של המשחקיות כאשר בין השאר נאמר עליה כי: “כל רכב, תלוי בסוגו ובצורתו שונה מהשני, לא רק במראה החיצוני אלא גם בשליטה עליו ובאחיזתו על הכביש”.

לסיכום, אין ספק שהמשחק מאוד מומלץ לחובבי הז’אנר, למען האמת גם אנשים מתחילים שעדיין לא שיחקו במשחקים מהסוג הנ”ל ימצאו את עצמם ויהנו, כמו שנאמר גם בסוף הביקורת: “לא רק שזה משחק המכוניות הטוב ביותר כיום, אלא גם הכותר שמחזיר את האמונה והתקווה בכותרים הללו”.

תמונת מסך מתוך פורצה 7 (מערכת ONE)