מחזיק זכויות הניהול בבית"ר ירושלים, אלי אוחנה, ממתין לשמוע מבעלי המועדון אלי טביב מהו תג המחיר שיציב עבור מכירתו. בשלב זה הוא מסרב לנקוט בסכום אך אוחנה דורש זאת מהסיבה הפשוטה – הוא יודע כי ניתן ללכת לעונה רזה וללא התמודדות על תארים בתנאי שיהיה אופק ואפשרות להביא רוכש. ללא תג מחיר הוא לא יוכל לתפקד ויספוג את כל האש במקרה של קבוצה עם תקציב מינימלי שאין לה אפשרות להימכר ולהעביר בעלות. 

בבית וגן וגם ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, סבורים כי ללא תג מחיר ברור שאיתו אפשר יהיה להתקדם, העסק רק יילך וידרדר ולא ניתן יהיה להעביר את המועדון לרוכש אחר. בנוסף, אוחנה שמחזיק היום בזכויות הניהול של המועדון, צריך להחליט בימים הקרובים האם הוא מוכן לקחת על עצמו את ניהול המועדון במתכונת שבה אין תג מחיר כשלא מעט שחקנים יימכרו בכדי להחזיר חלק מהכסף שהשקיע טביב בקבוצה בעונה נוכחית. מבחינה חוקית טביב לא יכול לבצע שום מהלך של מכירת שחקן או שיחרור ללא אישור אוחנה, אשר זכויות הניהול השנה הן בידיו, כאשר הבעלים אינו רשאי להיות מעורב.  

על פי התכנון, כל השחקנים שעליהם ניתן לממש את האופציות במחירים שפויים ימומשו ולאחר מכן תיבדק האופציה למכור אותם למרבה במחיר בהתאם לתוצאות באירופה וליחסים עם טביב. הבעלים עדיין עובד ואף הגיש הצעה לטל כחילה להארכת חוזהו, במקביל סוכני שחקנים שאיתם הוא בקשר התבקשו על ידי בעל הבית למצוא לקבוצה קשר אחורי ושחקן כנף.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
טביב מודיע על עזיבה ויורה לכל הכיוונים

גם ההחתמות של קרלוס קוויאר ואיתמר ניצן מעידות על כך שטביב מבין שאסור לו לתת למותג בית"ר ירושלים להתרסק, ברור לו כי במידה ויבנה קבוצה שלא תשחק בפלייאוף העליון, קבוצה שתסיים את העונה בלי הצלחות ותסכן את עצמה בירידת ליגה, המותג יאבד מערכו והוא יפסיד הרבה מאוד כסף ממכירה ויתקשה לקבל אפילו את מה שהשקיע.

היום מתכוננת הפגנה מול ביתו והאוהדים אומרים כי הפעם הם ילכו עד הסוף עם המחאה. "גם אם נגיע לפירוק זה עדיף מאשר להיות עם טביב", אומרים בפורומים השונים של המחאה כנגד הבעלים של המועדון.