ביום שני תפגוש מכבי נתניה, האטרקציה הכי לוהטת בליגת העל, את בית”ר ירושלים לקרב מסקרן במיוחד במסגרת המחזור השביעי. הבוקר (שישי) קיים סלובודאן דראפיץ’, מאמן היהלומים, יחד עם השוער דני עמוס, מסיבת עיתונאים לקראת אותו מפגש מרתק. המסע”ת הועברה בשידור חי כאן באתר ONE.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
דראפיץ': "מרגישים שמשהו חדש קורה בעיר"

הקבוצה מהשרון הרשימה מאוד מפתיחת העונה ובתום שישה מחזורים ניצבת במקום השני בטבלה. בשני המחזורים האחרונים היא השיגה ניצחונות מרשימים במיוחד – 0:3 על מ.ס אשדוד ו-0:4 על מכבי פתח תקווה, כאשר הצמד הכי לוהט בליגה ערן לוי ודיא סבע מנצחים על החגיגה.

ערן לוי באימון (משה חרמון)

“דיברנו באימון הבוקר על ההתעניינות של התקשורת בנו”, טען דראפיץ’. “אנחנו מרגישים את זה, משהו חדש קורה כאן וזה נעים מאוד. אנחנו עשינו אימון באווירה שקטה כי אנחנו רוצים להגיע מפוקסים למשחק מול בית”ר ירושלים, הפסד אחד יכול לשנות הכל. אנחנו יודעים איזו עבודה אנחנו צריכים לעשות מול בית”ר כדאי להישאר בצמרת. זו קבוצה גדולה שמגיעה בתקופה לא נעימה, יהיה משחק מעניין ומאוד קשה. אנחנו תמיד מדברים ומחפשים את הדרך. אנחנו רוצים להמשיך ביכולת שלנו, אנחנו מקווים שזה יוביל אותנו למקומות שלא חלמנו. יש בעיה אחת – יש עוד 13 קבוצות שרוצות את אותו הדבר כמונו. אנחנו צריכים להתמודד מול קבוצות טובות עם תקציבים גבוהים שרוצים להגיע גבוה. אנחנו זוכים לפרגון, אבל צריכים גם להיות מאוד זהירים”.

עוד הוסיף: “כל החיים אני שואל את עצמי את זה, אנחנו רוצים להיות קבוצה טובה וצנועה שעושה תוצאות טובות ועל הדרך ליהנות. בטדי זה תמיד קשה, מגיעים לשם ומיד מתרגשים, תמיד יש את הרצון להרגיש את האווירה, בין אם בשבילך ובין אם נגדך. כרגע אני במכבי נתניה ואנחנו נתרגש עד לפני המשחק, שבוודאי יהיה קשה מאוד. אנחנו יודעים לקראת מה אנחנו הולכים, אני יודע בדיוק מה קורה בחדר ההלבשה שלהם, אני מכיר את זה. כל מה שקשור לרגשות לא יכול להוות פקטור, אנחנו לא צריכים לחשוב על זה. אי אפשר למחוק את הרגשות, אבל אנחנו רוצים לעשות הכל כדי שהקבוצה תיראה טוב, עשינו הרבה דברים בכדורגל כך שצריך לדעת ללמוד להתנתק”.

אלחסן קייטה, טים הויבך ודידייה קוגבניה באימון מכבי נתניה (משה חרמון)

דני עמוס המשיך: “לא הייתי מגיע לכאן אם לא הייתי חושב שיקרה כאן משהו טוב. כבר בקיץ הבנתי מסלובו שיש רצון להגיע רחוק, זה לא מפתיע אותי, אבל נצטרך לשמור על זה במיוחד במשחק הקרוב. אליפות? זו מכבי נתניה ומה שהיה לי בק”ש היה בק”ש. הכל תלוי בנו, אם נגיע לכל משחק וניתן 100% ולמלא אחרי ההוראות אנחנו נוכל להמשיך לחלום. אם נחשוב שכבר עשינו את שלנו, אז דברים פחות טובים יקרו. הנבחרת? גם שם יש אווירה טובה, יש שחקנים מצוינים, חדר ההלבשה היה מאוד חיובי. צריך להגיע מאמן חדש שיכתיב את הדרך שלו. כל ילד חולם להגיע למשחקים כמו זה מול בית”ר, יהיה קהל ואווירה נהדרת, שי וסלובו יכינו אותנו ונגיע היטב למשחק. כבר הראינו אופי מול קבוצות גדולות העונה. אנחנו רוצים לתת לקהל ולמועדון עונה אדירה”. 

שחקני נתניה באימון (משה חרמון)

לאחר מסיבת העיתונאים, נתניה המשיכה בהכנות לקראת בית''ר, כאשר טרם תורגל ההרכב שיפתח, אך עם שחקני ההרכב הראשון במשחקונים שיחק דידייה קוגבניה במקום אביב אברהם. האחרון, כמו גם עמוס, נח באימון אתמול לאחר שחזר ממשימת הנבחרת הצעירה ועשוי עדיין לפתוח ביום שני. 

במקביל, דן גלזר המשיך בשיקום שלו כשהתאמן בצדי המגרש עם מאמן הכושר ניב מדר, בעוד גיא גרוס ערך אימון מלא נוסף השבוע ולאט לאט חוזר לכושר אחרי הפציעה ממנה נעדר עד כה.

בזמן האימון, אוהדי נתניה פקדו את קופת האצטדיון הביתי ורכשו כרטיסים לטדי, כאשר 1,500 כבר נמכרו וביום ראשון עתידים לצאת כרטיסים נוספים למכירה.