מכבי תל אביב חזרה אמש (שלישי) לאימונים לאחר פגרת הנבחרת, עדיין בסגל חסר בעוד שחקני הנבחרות השונות טרם חזרו לאימונים ויחזרו ביום שישי הקרוב לקראת ההכנות למשחק מול בני יהודה ביום ראשון הקרוב. וידאר קיארטנסון ופרדראג ראיקוביץ’, שהעפילו עם נבחרותיהם למונדיאל, ישובו מחר ארצה ויצטרפו גם הם לאימון בשישי.

אלירן עטר זכה ללא מעט מחמאות בקרב אנשי הקבוצה על משחקו מול נבחרת ספרד, “אלירן הוכיח להרבה אנשים שכבר הספידו אותו כי הוא שחקן ברמה גבוהה ועוד יש לו מה לתת”, אמרו במועדון.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בניון: לא בטוח שזה המשחק האחרון שלי

כמו כן, הביעו את שמחתם על העפלה למונדיאל של השוער הסרבי והחלוץ האיסלנדי. במועדון חשו הקלה לאחר שכלל השחקנים ששיחקו סיימו את ההתמודדויות ללא פציעות, בעיקר לאור הפציעות הקיימות כבר בסגל.

ארון שוינפלד צפוי לחזור להתאמן ביחד עם חבריו לקבוצה בהדרגה, בעוד דור מיכה, אייל גולסה ואלי דסה ממשיכים את תהליכי השיקום השונים ונראה כי ניכרת התקדמות בקצב החלמתם.

לקראת המשחק בראשון, טל בן חיים שהורחק מול מכבי חיפה ונעדר מהמשחק באשקלון, צפוי לשוב להרכב על חשבונו של איתן טיבי, לצידו של ז’אן סילבן באבין. גם עטר מועמד לשוב ל-11 הפותחים. “אחרי המשחק באשקלון, אנחנו חייבים לקהל שלנו ונעשה הכל כדי לעשות זאת”.

טל בן חיים. ישוב להרכב (רדאד ג'בארה)