ההייפ כבר החל. טיזר ראשון ל-PES 2018 יצא ומשאיר את הגיימרים על קצה הכסא. השנה יוצא הכותר הותיק בחודש ספטמבר בארה"ב ב-12.9 ובאירופה ב-14.9 וכאן תוכלו לראות את הטיזר החדש למשחק לראשונה.

סדרה הפרו אבולושן הותיקה מבית Konami, המתחרה הגדולה של פיפ”א מבית EA Sports, יצאה בטיזר ראשוני ברחבי הרשת שמראה טיפה את המשחק. טריילר מלא יוצא ב-13 ביוני, שנקווה שיחשוף עוד על הסדרה הוותיקה.

עוד באתר:

למרות שתמיד הייתה מתחרה ראויה לסדרת פיפ”א, פרו אבולושיין די נשארה מאחור בשנה שעברה, כאשר ההתקדמות במשחקיות לא הייתה באותה רמה כמו בפיפ”א 17. חלק מההודעה על הפיתוח שיצאה על ידי קונאמי הייתה שבפרו החדש תהיה תמיכה ב 4K, דבר שיאפשר להרגיש ולראות את המשחק אפילו טוב יותר. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קבלו את הטריילר המדהים לפרו אבולושן 2018

יחד עם זאת, דובר על כך שינסו להכניס כמה שיותר "כדורגל מהחיים האמיתיים" לתוך המשחק כדי שתהיה תחושה של אמינות. דוגמא אחת למשהו שהיינו רוצים לראות במשחק החדש: קודם כל הפרשנות במשחק, שהייתה רפטטיבית מדי. אז נכון, צפוי במשחק בו הכל מוקלט מראש שתהיה כמה חזרות, אבל במשחק האחרון זה היה כבר די מוגזם.

חוץ מהפרשנות שהייתה בעייתית, פיפ”א די עקפה בסיבוב את הפרו עם המשחקיות. כן, פרו תמיד השתדלו להיות יותר פשוטים ויותר נגישים, אבל לא על חשבון משחקיות, התנועה של השחקנים שלא בשליטה שלך מרגישה לעתים לא טבעית ופוגעת בהנאה במשחק.

אבל כמו תמיד, שימשיכו להשקיע במוזיקה ובמסביב בתחושה של המשחק. כי אין הרבה משחקים היום שאפשר לשרוף עליהם שעות על גבי שעות עם החברים בתחרות של ‘מי המלך של השכונה’.