טובים במשחק פיפ”א? הגיע הזמן שתתחילו לעשות מזה כסף. בשישה במאי נגמרה אליפות אירופה ל-FIFA 17 בטורניר FIFA17 Ultimate Team Championship 2017 - Season 2 עם סך פרסים של 400 אלף דולר.

כן, כנראה לא שמעתם על זה, אבל קרוב לשלושה מיליון אנשים שמשחקים בפיפ”א 17 דרך אקס בוקס וסוני פלייסטשיין ניסו להיכנס לטורניר הזה, כאשר כל אחד מהם שיחק קרוב ל-160 משחקים עם הקבוצה שבנה דרך האפשרות של Ultimate Team במשחק.

עוד באתר:

אז מה זה בכלל Ultimate Team? זה מוד במשחק, שבו כל שחקן מקבל קבוצה בדירוג הנמוך ביותר (ברונזה), כאשר אתה בעצם משמש כמנהל/מאמן שלה ולאט-לאט אוסף כסף ושחקנים כדי לשפר אותה לדירוג הגבוה ביותר (זהב) בהתאם לשחקנים. זה מצב שאתה משחק נגד אנשים עם בערך אותו דירוג קבוצה כמו שלך, ככה שבעצם רק היכולת קובעת, לעומת מצבים אחרים שמשחקים לרוב קבוצה קיימת. ב-ultimate mod הדרך המרכזית לצבור כסף היא לשחק נגד אנשים online ולכן זה מהווה חוויה מאתגרת ביותר.

במהלך חודש ינואר התחרו מהבית לפי EA SPORTS כ-3 מיליון שחקני אקס בוקס ופלייסטשיין אשר רק ה-160 הטובים ביותר הגיעו לאירועי אופליין שהיו בהולנד, קנדה וספרד, שמתוכם מגיעים לאירוע בברלין שיהיה ב-19-20 במאי. אך ורק 32 השחקנים הכי טובים בכל העולם במוד הזה יגיעו לשם.

אז פעם הבאה שאמא צועקת עליכם לקום מהנינטנדו (כי אנחנו יודעים שאין להם מושג מה הן קנו לכם והכל זה נינטנדו בעצם) תגידו לה שאתם מתאמנים לאירוע הבא. שיהיה בהצלחה!