32 המדינות עם הדירוג הכי גבוה לפי Blizzard, הבעלים של Overwatch הוכרזו וישראל דורגה במקום ה 22 שאומר שאנחנו חלק מהמונדיאל של Overwatch. נבחרת ישראל, שחבריה יקבעו על ידי ועדה של שלושה נציגים: אלעד "kafeee" וקנין, מיכאל "deadlymich" גולצפרב וגלעד "inferi" חכים.

שלושת השחקנים הללו הם מהשחקנים הבכירים בישראל ומדורגים גם באירופה וגם בעולם במאיה הראשונה כאשר אלעד מדורג במקום הראשון באירופה ושני בעולם. הבית שקיבלנו הוא בית H שכולל בתוכו את בריטניה (דירוג 6), גרמניה (11) ישראל (22) ובלגיה (27) הנבחרת תקבע סופית עד התאריך 22.6 ותפורסם סופית לכלל הקהל עד אז.

עוד באתר:

לפני האירוע הסופי שיהיה בבליזקון, הכנס הגדול של בליזארד ואחד הגדולים בעולם, בדצמבר יהיו 4 אירועים מקדימים. בביג'ינג סין, סינדי אוסטרליה, קאטוביץ' פולין ובורבנק בארה"ב, כאשר נבחרת ישראל תהיה באירוע המקדים שיהיה בארה"ב. כל קבוצה בבית תשחק מול כל הקבוצות האחרות כאשר עולות שני נבחרות לשלב הפלייאוף שיהיה באירוע המרכזי.

בגלל שעולות שתי נבחרות, לישראל יש סיכוי גבוה להתברג לאירוע הראשי אם תהיה תמיכה מחברות מסחריות שתאפשר להם להתאמן עד לאירוע. באירוע הקודם שהיה שנה שעברה, סך הפרסים היה 300 אלף דולר כאשר המקום ראשון קיבל 100 אלף דולר. הצפי הפעם הוא שהיה סך פרסים גדול יותר, אך כרגע אין עוד אישור. Overwatch שהושק על ידי בליזארד בשנה שעברה, כבר צובר שם רחב בעולם ה eSports ומדורג כיום במקום השלישי בדירוג המשחקים הפעילים, אחרי League of legends ו Hearthstone שרק לפני מספר ימים הוכרז שבאפריל שיחקו כ 75 מליון שחקנים בו, משחק נוסף שהוא מבית בליזארד.