יוצא לכם לשבת עם החבר'ה לטורנירים ביתיים של FIFA17 ואתם תמיד מפסידים? נמאס לכם לראות אותם חוגגים לכם מול הפנים? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעקוף את החברים שלכם ויאפשרו לכם לחגוג מולם לשם שינוי.

חשוב להתאמן על מצבים נייחים: בעיטות חופשיות הן חלק מהמשחק ורוב השחקנים מבזבזים אותן על מסירות קצרות ופעולות אחרות אשר היכולת שלהן להניב שער לא תמיד עובדת. תבדקו מי השחקן שבועט ומה איכות הבעיטה שלו (היכולת לסובב כדור, כוח בעיטה וכד'). תתרגלו את אותו מספר שחקנים מצומצם על איך לסובב את הכדור או לבעוט חזק ממרחק גדול יותר. מהר מאוד תראו שאתם מתחילים להבקיע דווקא ממצבים שלשחקן הממוצע לא נראים כאלה קורצים.

עוד באתר:

באותו הקשר, גם כדורי הקרן הם נדבך חשוב. הפסיקו עם הרמות סתמיות. תתרגלו כמה שיותר הרמת נכונות ומכוונות, זה שווה את ההשקעה ואף להקדיש מספר שעות לעניין כדי ללמוד את הטריקים והכלים כדי להפוך כל קרן למצב הבקעה. מצב נייח בדמות כדור קרן הוא חלק מהמשחק, תשאלו את סרחיו ראמוס למשל.  

קרנות. חשוב מאוד להתאמן עליהן

אסור להזניח את כדורי העונשין מ-11 מטרים: מי שחושב שפנדל הוא  הדבר הכי קל במשחק, טועה. מול שחקן שמבין עניין ויודע איך לשחק עם השוער, מצב שעבורכם נדמה כ-100 אחוז שער, הופך להרבה יותר קשה. מומלץ להשתמש באופציה האנלוגית בשלט כדי לכוון את השחקן שלכם וגם עם R2 ו L2 כדי לרוץ מהר יותר או לאט. תנסו להטעות את השוער ואת היריב שלכם וכמובן. 

לשמור על קור רוח: זה כל אחד יכול להגיד לכם, אבל אנחנו אומרים בכל זאת, תמיד תשמרו על קור רוח, בכל מצב, לא להתעצבן ולא להילחץ. אם זה באחד על אחד מול השוער או במצב שאתם בפיגור כפול, תמיד יש דרך לחזור למשחק ותמיד צריך לחשוב מהי האופציה הכי טובה כדי להפוך את התוצאה ולנצח.

לא להיות מר כדרור: אם פעם המפתח היה לבחור קבוצות שבהן משחקים הכוכבים הגדולים כדי שתוכלו לכדרר עד הסוף עם ליאו מסי או כריסטיאנו רונאלדו, היום זה כבר לא עובד.  תלמדו להתמסר ולמסור לאחור פעמים רבות. זו הדרך להתקדם, המשחק נהיה יותר פיזי ויותר הגיוני. כאשר אתה חוזר לאחור ההגנה נפתחת כמו במציאות, מה שמאפשר לכם להעביר את הכדור אל האזור המסוכן של החלוצים בדרך טובה יותר.

תלמדו לשחק בכמה מערכים: מערכים שונים מאפשרים לכם גמישות מול היריב, היריב משחק 3-4-3? תשחקו 4-5-1 ו”תשתקו” אותו טקטית. גמישות במשחק ואיכות המשחק שלכם ימדדו ביכולת שלכם לשנות מערכים ובעצם להתאים את עצמכם למצבים שונים.