חברת הסלולר השנייה בגודלה בעולם מעמיקה את השקעותיה בתחום ה-eSports כאשר חתמה על חוזה לשנתיים בשווי של מליון דולר לשנה. אחרי ההסכם הקודם בין החברות שעסק רק בשוק המקומי בספרד, Vodafone החליטה לחדש את החוזה עם .G2 G2, אירגון שבסיסו בספרד, הוא מהמעצמות האירופיות, כאשר קבוצתו זכתה בעונה האחרונה במקום הראשון ב league of legends וקבוצת ה counter strike: global offensive מתחרה על המקומות הראשונים בטורנירים בכל העולם.

כחלק מהסכם שנחתם, הארגון מוסיף לקבוצותיו את השם Vodafone לסיום ולכן שם הקבוצות מעתה אינו G2 אלא G2.Vodafone. אחרי חתימת ההסכם אמר הבעלים של G2 והמייסד קרלוס רודריגס: "אני מאמין שחתימת העסקה הזאת תגדיל את כוחנו בשוק הבינלאומי ואת נוכחתנו, אנחנו מחויבים עמוקות ל-eSports ושמחים מאוד שיש לנו שותפים לדרך שחולק את תשוקתנו לגיימניג תחרותי".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בחמשת השערים היפים של מחזור 36

עוד באתר:

המנהלת העסקית של Vodafone בספרד כריסטינה ברברוסה הגיבה על ההסכם: "ההסכם הזה מראה את המחויבות שלנו לתחום של גיימניג תחרותי ולתופעה המדהימה הזאת. אנחנו רוצים להמשיך ולקחת חלק בהעולם הזה ולאפשר לקבוצות להשקיע ולהשתפר ולהביא את התחום הזה לגבהים חדשים".

הרומן בין הקבוצות התחיל בשנת 2016 כאשר G2 ו-Vodafone הקימו קבוצת בת בליגה המקומית במשחק ה-league of legends הפופולרי ובנוסף הוציאו תכנית ל-MTV הספרדי בשם "גיימרים", שסיפרה על חייהם של השחקנים בקבוצה, הלו"ז היומי ובעצם נתנה להם תחושה איך זה להיות גיימר מקצועי. כעת, מעניין יהיה לראות אם גם גורמים מסחריים בארץ ואפילו קבוצות ספורט ירימו את הכפפה ובעצם יפנו לכיוון כדי לקדם את הגיימניג התחרותי גם בארץ.