דמיינו את המצב הבא: הגעתם למערכה חמישית בגמר ווימבלדון, אנדי מארי מוביל עליכם 1:5 במשחקונים, ואתם מגישים. כשאתם יודעים שכל טעות הכי קטנה וזהו, נגמר העניין.

זה המצב שבו היו OG במשחק האחרון בגמר של Kiev Major (סך פרסים של 3 מליון דולר) מול קבוצת virtus.pro במשחק Dota 2, משחק של חמישה שחקנים נגד חמישה שחקנים שמטרתו להרוס את המבנה הראשי של הקבוצה היריבה.

עוד באתר:

מתחילת המשחק עד כמעט סופו הם היו מאחור, גם מבחינת XP, דבר שמשפיע על היכולות של הדמויות שלהם במשחק, וגם מבחינת זהב, דבר המאפשר להם לקנות חפצים כדי להיות יעילים יותר. אך עם קור רוח מדהים ויכולת ניהול קרב מרשימה הם פשוט חזרו לאט ובעקשנות, עד שבסיום הצליחו לנצח ולזכות בפרס של מליון דולר, שיחולק בין חברי הקבוצה.

דוגמא יפה ניתן לראות כאן (מדקה 9:25):

ומנוקדת מבט ישראלית, טל אייזק הוא קפטן הקבוצה ואחד הבעלים (שלושה מהשחקנים הם בעלי הקבוצה עצמה). בסיום אמר: "זה היה אחד מהטורנירים הכי מטורפים שהשתתפנו בהם, הגמר פשוט היה כל כך אינטנסיבי, נגד קבוצה שתמיד התקשינו נגדה, במיוחד מול קהל ביתי שעודד אותם (virtus.pro היא קבוצה שמבוססת על שחקנים מחבר העמים – מ.כ)”.

כשנשאל על הרגעים האחרונים אחרי המשחק אמר אייזק: "זה היה משחק שהיינו אמורים להפסיד, אבל כל הזמן חשבנו ואמרנו שאנחנו יכולים לנצח את זה ואמרנו לעצמנו מה צריך לעשות בעצם בכל שלב כדי לנצח, פשוט נשארנו חסרי מילים בסוף".