רגע לפני כנס EA PLAY הגדול שייערך בהוליווד בין ה-10 ל-12 ביוני, וכשבקרוב ענקית משחקי הספורט תספק הצצה ראשונה למשחק הכדורגל הפופולארי בעולם בגירסתו החדשה, החלו ברשת דיונים רבים בשאלה שחוסרת על עצמה שנה אחרי שנה, "מה אפשר לחדש"? ליקטנו עבורכם כמה מהאפשרויות, ספרו לנו מה לכם חסר במשחק.

שינוי בבעיטות החופשיות

אחת האופציות שתמיד סובלת מביקורות שונות היא אופציית הבעיטות החופשיות, שעברה שינוי גדול בפיפא 2017, וכפי שנראה, לא התקבלה בצורה טובה אצל חובבי המשחק, כשהטענות הן בעיקר כלפי בעיטות הפנדל, כשרבים טוענים שלשחקנים חדשים אין סיכוי להצליח ולכבוש. 

שדרוג בקרייר מוד

עוד באתר:

מערכות העברות מחודשת, אופציות משודרגות באונליין, ובעיקר אופציות חדשות, לאחר שנראה שהמערכת לא עברה רענון בכל הגירסאות האחרונות.

שדרוג גרפי

כן, למרות שנראה שמדי שנה המשחק מגיע לשיא שלו בקטגוריה הזאת, טענות על כך שדרוש שיפור במנוע הגרפי חוזרות ועולות, בעיקר סביב הדמויות של המאמנים והקהל, שנראתה לעיתים רבות מפוקסל ומטושטש ומוריד מחווית המשחק. שינויים בפרטים הקטנים הללו, שכבר נראו במשחקים כמו NBA 2K עשויים להוביל לשדרוג הנוסף שיהפוך את המשחק לגירסא אפילו יותר מציאותית של המשחק שכולנו אוהבים.

ליגות נוספות

שוק שחקני הפיפ"א בעולם הולך וגדל בכל שנה, וכך כמובן גם הביקוש לליגות מקומיות שונות, כשכמובן הביקוש הגדול ביותר הוא לליגה הסינית שהולכת ותופסת תאוצה עם המון כוכבים גדולים. אז מה, האם בגירסא הבאה נוכל לשחק עם ערן זהבי במדי גוואנגז'ו?