היום בערב התקיים אירוע ההשקה החגיגי של ספידו בביתם של איריס ואילן בן דרור בעלי ספידו בארץ. לאירוע הגיעו כל השחיינים הישראלים ביניהם גם האולימפיים שספידו נותנת להם חסות.

יעקב טומרקין: "אני חתמתי איתם כבר לעוד 4 שנים לטוקיו, מעבר לעובדה שהם הכי טובים בעולם באיכות שלהם, הבית של ספידו הוא בית, הם תמיד נותנים לי הרגשה טובה ומענה לכל דבר, אם שכחתי בגד ים או כל דבר אחר שקרה ישר הם שולחים לי ודואגים שתמיד יהיה לי הכל".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אירוע ההשקה החגיגי של ספידו
יעקב טומרקין ואילן בן דרור (איציק בלניצקי)

עוד באתר:

בפן המקצועי הוסיף: "אנחנו חודשיים לפני אליפות עולם שתתקיים בסוף יולי בהונגריה עוד יומיים אני טס לחודש אימונים אינטנסיבי, כל אליפות עולם זה מאתגר וכיף אני מחכה לזה".

השקת בגדי הים של ספידו (איציק בלניצקי)

איתן אורבך נציג שחייני העבר: "זה מקסים האירוע שעשו פה, בגדי הים של ספידו מעולים, אני כבר נחשב מדור העבר אבל בעברי תמיד הייתי משתמש בבגדי הים של ספידו. אני רואה על הדור הצעיר שהוא יותר טוב מהדור שהיה אצלי, ענף השחייה בעלייה זה דבר יפה לראות".

איתן אורבך (איציק בלניצקי)

במסיבת העיתונאים שהתקיימה אמר אילן בן דרור: "אנחנו הזמנו אתכם אלינו הביתה כדי שתבינו שאצלנו בספידו אנחנו משפחה זה המוטו שלנו. אנחנו מאמצים את ענבל פיזרו, יעקב טומרקין, גל נבו, עמית עברי ורבים וטובים אחרים ובמקביל את רוב האגודות בישראל. זה ממשיך לאפשר לנו להיות מספר אחת בענף וזה לא פשוט אנחנו הולכים על קצות האצבעות".

אילן בן דרור בעלים ספידו ישראל (איציק בלניצקי)