האם הפועל תל אביב תשחק בעונה הבאה בליגת העל ולמעשה תביא את הדרבי גם לליגת הכדוריד? אס"א תל אביב, שהודיעה כי לא תוכל להעמיד קבוצה לליגת העל עקב חוסר משאבים, עשויה לאפשר להפועל תל אביב לשחק במקומה בליגת העל ולמעשה לבצע איחוד לשם כך. ההחלטה בנושא תתקבל בדרג הניהולי של אוניברסיטת תל אביב.

ל-ONE נודע כי בין הצדדים התנהל לאחרונה משא ומתן, כאשר גם בעיריית תל אביב מעורבים בו. בעוד שבאס"א טוענים כי האיחוד לא עומד על הפרק, גורמים בעירייה אישרו את הפרטים ואף הבהירו כי הם תומכים במהלך. כמו כן, הנושא יעלה בקרוב גם לאישור הנהלת מרכז הפועל על ידי איז'ו ויינר, על אף העובדה שהפרטים עדיין לא סוכמו באופן סופי.

עוד באתר:

לפי המתווה שהוצע, מחלקת הנוער של אס"א תל אביב תישאר תחת השם אס"א ומי שיוביל את המחלקה הוא אלון נגל, שמנהל את מחלקת הנוער המוצלחת שלה, אלא שהקבוצה הבוגרת תעבור לניהול הפועל. המשמעות היא אחת - דרבי תל אביבי היסטורי בליגת העל בכדוריד בין מכבי תל אביב להפועל תל אביב. אורית רז מאס"א תל אביב הבהירה: "לא עומד על הפרק איחוד עם הפועל תל אביב בשום פנים ואופן". בהפועל תל אביב הגיבו מנגד: "נשמח מאוד אם הנושא יגיע לסיכום".

כך או כך, הוועד המנהל של אס"א תל אביב הודיע אמש (שני) כי הוא לא מתכוון להעמיד קבוצה לליגת העל בעונה הבאה, על אף שהמועדון הבטיח את הישארותו לעונה נוספת בליגה הבכירה. "הוועד המנהל של אס"א תל אביב קיבל החלטה להשקיע את משאביו הכספיים בטיפוח מחלקת הנוער, שחקני נוער וילדים. המשמעות הנגזרת היא שיוקצו הסכומים הגבוהים הכרוכים בתפעול קבוצה בליגת העל, למעלה ממליון שקלים, לטיפוח דור העתיד של הכדוריד הישראלי. אס"א תל אביב תעמיד בעונת המשחקים הבאה קבוצה בליגה הלאומית למרות שצלחה הקבוצה את המאבק להשארות בליגת העל", כך נמסר מהמועדון.  

הערב ב-20:00 יתקיים משחק הגמר השני בין מכבי ראשון לציון למכבי תל אביב. הקבוצה הביתית תגיע עם יתרון של 0:1 בסדרה, לאחר שגברה ביום שישי האחרון על הצהובים של דראגן ג'וקיץ' 24:32 במשחק הראשון. כעת ייפגשו שתי הקבוצות באולם בית מכבי בראשון לציון למשחק השני ביניהן.