מכבי תל אביב זכתה באליפות המדינה בכדורעף
אחרי ארבע שנים של שליטה אבסולוטית בענף, הפועל מטה אשר/עכו איבדה את התואר לצהובים שניצחו 0:3 במשחק הרביעי של סדרת הגמר את מכבי הוד השרון
מאת נוי וינברג 21/04/2017 15:31
שחקני מכבי ת"א חוגגים (משה חרמון)

אחרי ארבעה דאבלים רצופים של הפועל מטה אשר/עכו, מכבי תל אביב זכתה היום (שישי) לראשונה מאז 2012 באליפות המדינה בכדורעף. הצהובים ניצחו במשחק הרביעי של גמר אליפות ישראל את מכבי הוד השרון והשלימו את הניצחון בסדרה כולה בדרך לתואר.

מכבי ת”א פתחה חזק וניצחה במערכה הראשונה 15:25, המערכה השנייה הייתה גם היא בשליטת הצהובים שהובילו לכל אורכה וגם ניצחו בה 17:25. המערכה השלישית נפתחה עם המון לחץ מצד שתי הקבוצות, הקרב היה צמוד בהתחלה, אך לבסוף מכבי ת”א גברה על הוד השרון 17:25 במערכה השלישית וקטפה את התואר.

Loading the player...
בר נצר: עשינו את המשחק קל
שחקני מכבי הוד השרון מנסים לחסום (משה חרמון)

עוד באתר:

זוהר בר נצר מאמן מכבי תל אביב המאושר סיפר בסיום: "היה משחק טוב ואין הרבה מה לומר, התוצאה מדברת בעד עצמה. אני לא מתמקד בקבוצה שהגיעה מולנו אלא במטרה שלנו שהייתה לנצח וזה מה שעשינו בצורה הטובה ביותר".

זהר בר נצר (משה חרמון)

אבישי טרייבנד מאמן הוד השרון המאוכזב טען: "אני לא חושב שזה נכון לשפוט את הוד השרון על פי המשחק הזה, מה שהקבוצה הזאת עשתה לאורך הדרך שלה לאליפות היא דבר גדול , הם נתנו את הכל על המגרש ואני בטוח שהפעם הבאה נהיה טובים יותר".

אבישי טרייבנד (משה חרמון)
שחקני מכבי ת"א חוגגים (משה חרמון)

... תגובות בטעינה ...