בתום משחק אמוציונלי וסוער הודח היום (רביעי) דודי סלע, המדורג 101 בעולם, בשמינית גמר צ'לנג'ר טייפי על ידי השוויצרי מרקו צ'יודינלי בן ה-35 (202), בתוצאה 6:4 ו-6:3. סלע פתח טוב את המשחק ועלה ל-0:2 ו-1:3, אבל אז צ'יודינלי העלה את הרמה, נתן כמה משחקונים מצוינים ושבר את סלע פעמים ברצף בדרך ל-3:5 ו-4:6.

במהלך המערכה השנייה, במצב של 2:2 ו-0:15 לזכות המחבט מספר 1 של ישראל, השופט קרא קריאת קו נגד סלע, שהתווכח, אך השופט לא הסכים לשנות את דעתו. סלע התעצבן ובמהלך שתי הנקודות הבאות אותן הפסיד חבט כדור שלא לכיוון המגרש וקיבל אזהרה מהשופט. בנקודה הבאה סלע עלה מדרגה והעיף את המחבט שלו בחמת זעם לצדי המגרש. בנקודה הזו החליט השופט להעניש את סלע בנקודה, וכך, במצב של 40:15, השוויצרי זכה בנקודה ללא משחק ושבר ל-2:3.

עוד באתר:

סלע ישב עצבני מאוד בכיסא והשופט הראשי של התחרות הוזמן למגרש. שופט הכיסא הסביר: “הזהרתי אותו וממש לא רציתי להעניש, אבל לא הייתה לי ברירה". מכאן איבד המשחק ערך ספורטיבי. הטניסאי הישראלי איבד ריכוז והשוויצרי עלה ל-2:4. דודי סלע נרגע מעט וצימק ל-3:4. לפני המשחקון הבא סלע לא ישב על הספסל ועלה נחוש מאוד לחזור למשחק, אבל כשהוביל 0:30, שוב קרא השופט לכדור חוץ שהיה בספק. הישראלי התרגז שוב, כשבמשחקון האחרון בפיגור 5:3, כבר ממש חבט כדורים החוצה בכוונה כדי לסיים את המשחק.