מכבי תל אביב ניצחה הערב (שלישי) 0:3 על מכבי הוד השרון במוסינזון ועלתה ליתרון 1:2 בסדרת הגמר (הטוב מחמישה משחקים). ניצחון ביום שישי הקרוב בבית יסדר לזוהר בר נצר ושחקניו אליפות לאחר חמש שנים שחונות.

לאחר שהקבוצה מהשרון ניצחה 1:3 במשחק הראשון והצהובים השוו עם 1:3 משלהם במשחק השני, זוהר בר נצר ושחקניו גנבו את יתרון הביתיות בסדרה ורחוקים כעת ניצחון אחד בלבד מזכייה 11 בתולדות המועדון וראשונה מאז 2012.

עוד באתר:

אנג'לקו צ'וק פתח את המשחק בצורה חדה עם שני אייסים וסידר למכבי ת"א 6:9 במערכה הראשונה, משם שייטו הצהובים בדרך ל-17:25 במערכה הראשונה. גם המערכה השנייה הלכה בקלות לשחקניו של בר נצר שטיילו עם 16:25 משכנע וריצת 0:10 אדירה דווקא לאחר פתיחה טובה של הקבוצה מהשרון, שהובילה 6:10 בתחילת המערכה.

שחקניו של אבישי טרייבנד לא ויתרו על המשחק וניסו לחזור במערכה השלישית, שהייתה צמודה ומותחת לעומת שתי המערכות הקודמות, אמנם גם זה לא הספיק לחבורה מהשרון, שנכנעה גם הפעם 26:28 ו-0:3 חלק בתום שלוש מערכות.

מאמן מכבי תל אביב זוהר בר נצר אמר בסיום: "הסרב שלנו שיבש את הקבלה שלהם וגם הבלוק שלנו עבד יותר טוב. כשאנחנו פותחים טוב מערכה אנחנו מנצחים. אני לא מדבר על אליפות עדיין, יש עוד משחק אחד והוד השרון הוכיחו שהם יודעים להתעורר".

המאמן המפסיד, אבישי טרייבנד, הוסיף: "לא הופענו בשתי המערכות הראשונות וזה בעיקר עניין של פוקוס. הסרב היה חלש והאנרגיה הייתה חסרה. אנחנו צריכים לקחת מהמשחק הזה את המערכה השלישית. שון קסל יפתח במשחק הבא, הוא המוסר שהביא אותנו עד לכאן".