חברת ישפאר יבואנית סוני השיקה הערב (שלישי) סדרה חדשה וייחודית רק לה עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ואת משחק המציאות המדומה החדש, Farpoint ביחד עם בקר רובה חדש, Aimcontrol, באירוע השקה חגיגי שהתקיים בגלריה קסטיאל בתל אביב.

במהלך ההשקה הוצגו מסכי טלוויזיה שונים, מקרני קול, אוזניות ניידות וכמו כן, קונסולות גיימינג מתקדמות. החברה חשפה 30 מסכי סוני חדשים, 24 מסכים בטכנולוגית 4K HDR, כאשר כל סדרות המסכים תומכות FULL HD, טלוויזיות חכמות, OPERA smart TV ו-Android TV המציעים מגוון אפליקציות ישראליות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סוני משיקים מסכים חדשים
מסך הסוני החדש (איציק בלניצקי)

עוד באתר:

מנכ״ל ישפאר, צביקה שמעוני, סיפר: ״הערב השקנו 30 מסכים חדשים של סוני, כולם ברוח המסורת של סוני ומכילים את מיטב הטכנולוגיות שנעים בין 50 אינץ׳ ל-100 אינץ׳ במסגרת הזאת חשוב להדגיש ולהבין שהפיצ׳רים במסכים של סוני הם למעשה בדומה לחלק מהמתחרים אבל המעבדים של סוני הם אלה שמייצרים את השלמות של התמונה וגורמים לתמונה איכותית. מנכ״ל סוני העולמי הכריז שסוני הצליחה לייצר את התמונה הטובה ביותר בעולם״.

עוד הוסיף המנכ״ל: ״נושא הגיימינג בשנים האחרונות בפריצה אדירה ולמעשה כדי ליהנות מהגיימינג בצורה המירבית, זקוקים מעבר לקונסולת משחק מתקדמת יש צורך גם במסכים באיכות מאוד גבוהה והמעבדים המתקדמים במסכים של סוני כך שהגיימינג במסכים האלה מקבל מימד אחר לגמרי״.

רועי מולי צביקה שמעוני איציק הריס (איציק בלניצקי)

איתן דרורי, מנהל חטיבת המולטימדיה בישפאר, התייחס לצורות הגיימינג המתפתחות: ״אנחנו משיקים היום במקביל להשקה העולמית, את המשחק החדש, Farpoint המושק ביחד עם האביזר המהפכני החדש של סוני, Aimcontrol, שהוא בקר רובה מאוד מדויק שמתאים למערכת ה-VR ומשנה את כל הצורה שבה שיחקנו עד היום ואת הצורה בה אנו חווים את הגיימיניג בשנים האחרונות״.

בנוסף סיפר דרורי: ״הקונסולה, פלייסטיישן 4, הושקה לפני ארבע שנים והיא הקונסולה הנמכרת ביותר בעולם, המצליחה בדור הנוכחי. בחצי שנה האחרונה השקנו שני מוצרים נוספים שזה בעצם הפלייסטיישן 4 פרו שמכניס את עולם הגיימינג לשידורים ומשחק אמיתי ב-4K, המוצר השני שהשקנו זה מערכת המציאות המדומה, הפלייסטיישן VR, שני העולמות האלו מתחברים לכל המשחקים שאנחנו מכירים עד היום, יש משחקים של מירוצי מכוניות ועוד מגוון רחב של משחקים. ברמת ה-4K הרגיל והמסורתי, יש לנו את המשחקים המוכרים שכולם מתחילים לתמוך באיכות הזו, כמו הפיפ״א והפרו אבולושיין בכדורגל או ה-NBA בכדורסל, כמו כל משחקי הספורט האחרים שפשוט העלנו את רמת הסטנדרט של אותם משחקים מדרגה״.