אייזאה תומאס, כוכבה של בוסטון, שוחח עם מרקל פולץ, הבחירה הראשונה המיועדת בדראפט 2017. הסלטיקס זכו לקבל את האפשרות לבחור ראשונים בדראפט הקרוב, כך שהסיכויים שפולץ יגיע גבוהים מאוד, על פי תומאס, השילוב שלו עם פולץ יכול להיות מצוין עבור המועדון.

תומאס סרב לחשוף את פרטי השיחה המלאים עם הגארד ממכללת וושינגטון, אך טען כי הוא הביע התלהבות רבה מעצם המחשבה לשחק בבוסטון והוא ישמח להיות חלק מהקבוצה. “הוא נרגש”, הסביר תומאס. “הוא כמובן עדיין לא יודע לאן מועדות פניו, אבל הוא נרגש מעצם האפשרות שיוכל לשחק כאן. הוא שאל שאלות, אני עניתי עליהן. הוא חבר טוב שלי, אם הוא יגיע לכאן אנחנו נדע איך לשחק ביחד”.

עוד הוסיף: “בכל מקרה, אני מתעסק באיך לשפר את הדברים עבור הפרקט, את ההחלטות אני משאיר לדני איינג’ ולצוות המקצועי. מה שיקרה, צריך לקרות. האם בוסטון מסוגלת לקבל שוב בחירה מוצלחת במקום ה-60 כמוני? אני לא מאמין”.

בנושא אחר, בקיץ 2018, פול ג’ורג’, כוכבה של אינדיאנה, יהפוך לשחקן חופשי ולאחד המבוקשים ביותר בשוק השחקנים החופשיים ב-NBA. מי שמתכוונת לעשות כל שביכולתה על מנת להחתים את הסמול פורוורד היא לוס אנג’לס לייקרס, שלא מעט פעמים חיזרה אחריו בעונות האחרונות. ככל הנראה, עם סיום חוזהו ינסו הצהובים-סגולים להביאו למועדון.

פול ג'ורג' חוגג (רויטרס)

גם הקיץ לא מתכוונים בקבוצה של מג’יק ג’ונסון להרים ידיים בניסיונות לצרפו. המועדון, שקיבל את הבחירה השנייה בדראפט 2017, ינסה לבנות קבוצה אטרקטיבית ועל כן ינסה להביא את כוכב הפייסרס. אגב, כעת ג’ורג’ לא יכול לקבל חוזה מקסימום משום שלא נבחר ברחת משלוש החמישיות של העונה, כך שהדבר עשוי לשחק לידי הלייקרס.