כשנשאל מה היה המפתח לניצחון, ענה לברון ג’יימס: “אנרגיה, והאינטנסיביות ההגנתית שלנו. דבקנו בתכנית המשחק שלנו, היו לנו כמה מעידות ברבע השלישי, שכצוות אנחנו לא אוהבים, אבל האנרגיה הייתה שם מהתחלה”.

העובדה ש-20 מ-22 הנקודות הראשונות שלו הגיעו בצבע: ”בסך הכל ניסיתי להיות אגרסיבי, במשחקי חוץ אתה צריך להיות אגרסיבי. במיוחד בתחילת הסדרה, יש לי הרבה קלעים טובים שפינו לי נתיבים להיכנס בהם, אני רק ניסיתי לשים את הלחץ על ההגנה”

עוד באתר:

החזרה אחרי מנוחה ארוכה: “זה היה משחק כדי להחזיר תחושה (Feel out game) אחרי 10 ימים שלא שיחקנו, לא הרגשתי כזה טוב. ארגיש הרבה יותר טוב לקראת משחק 2, אז אנחנו מחכים לאתגר הזה”.

טיירון לו הרעיף שבחים על טריסטן תומפסון, שסיים עם 20 נקודות: “הוא היה גדול, הוא האנרגיה שלנו, המנוע שלנו. הגנתית הוא היה נהדר, אבל הוא סיים גם עם שישה ריבאונדים בהתקפה. הקשיחות שלו, הרצון שלו, הוא שם בשבילנו. הפיזיות שלו חשובה מאוד, במיוחד נגד קבוצה כמו בוסטון”.

בצד המפסיד, אייזאה תומאס ניתח את פתיחת המשחק: “כשעומדת מולך קבוצה כזאת, האלופה המכהנת, אסור לתת להם להכות ראשונים. אנחנו בוודאות הולכים לוודא שזה לא יקרה שוב במשחק מספר 2”.

מאמן הסלטיקס, בראד סטיבנס, החמיא ללברון: “אמרתי את זה גם במפגש של המאמנים, קשה להאמין אבל לברון טוב יותר מאשר כשאני נכנסתי לליגה, הרבה יותר טוב. ככל שהוא התגבר הוא נהיה מנוסה יותר, אתה רואה ממנו יותר דברים. לא חשבתי שהוא יכול עוד להשתפר ממה שהוא היה, אבל הוא עשה זאת”.