אמרו על פלייאוף ה-NBA הזה שהוא משעמם, צפוי, לא מלהיב. ובכן הלילה (בין שישי לשבת) הגיע משחק מספר 6 בין וושינגטון לבוסטון בוורייזון סנטר, והראה שאפשר גם אחרת. הוויזארדס ניצחו 91:92 והשוו את הסדרה ל-3:3 בתום מותחן אדיר, שנגמר בשלשת ניצחון ענקית של ג’ון וול.

הסלטיקס הגיעו למשחק עם הרבה ביטחון ונכנסו לאולם כשם לבושים בשחור לציון “הלווייה”  של הוויזארדס, אך על הפרקט זה היה קשה הרבה יותר. אף קבוצה לא הצליחה לברוח ליתרון של מעל 10 נקודות (יתרון השיא של הוויזארדס בשלהי הרבע השני) והלחץ נתן את אותותיו בדמות סקור נמוך ואחוזים רעים של שתי הקבוצות מהשדה. רגע לפני המחצית, בוסטון עלתה ליתרון ראשון מאז שניות הפתיחה, 41:42 בהפסקה.

ג'ון וול ובראדלי ביל חוגגים (רויטרס)

עוד באתר:

היתרון הירוק נשמר גם ברבע השלישי, אולם הסלטיקס פשוט לא הצליחו לברוח, כשבראדלי ביל הנהדר שומר כל הזמן את הוויזארדס קרובים.  הרבע האחרון המשיך להיות צמוד, כאייזאה שתומאס כהרגלו מתעלה עם 10 נקודות בדקות הכרעה. אולם אז הגיעו שניות הסיום, ואיתן המותחן הגדול.

במצב של 89:89, אל הורפורד ניצל אסיסט של תומאס (היו לו שבעה כאלה במשחק), כדי להעלות את הסלטיקס ליתרון שתי נקודות, כשעל השעון 7.9 שניות. המארחת לקחה פסק זמן והכדור הלך כמובן לוול. הגארד לא התמהמה, זרק שלשה מטר מחוץ לקשת, שצללה פנימה והותירה לבוסטון הזדמנות אחרונה עם 3.5 שניות. אייזאה תומאס עוד הספיק לנסות שלשה קשה שתסגור את הסדרה, אך החטיא ויש לנו משחק מספר 7.

בראדלי ביל היה הקלע הבולט במשחק עם 33 נקודות, למרות 1 מ-8 מחוץ לקשת. וול, כולל שלשת הניצחון, צלף 26 נק’ והוסיף 8 אסיסטים, כשמרקיף מוריס מוסיף 16 משלו (גם כן באחוזים רעים) ו-11 כדורים חוזרים. מנגד, תומאס ואייברי בראדלי קלעו 27 לסלטיקס, כשהורפורד הוסיף 20.