בתחילת העונה, כששיקגו בולס צירפה את ראג’ון רונדו ודוויין וייד, שני אלופי NBA לשעבר עם המון ניסיון בפלייאוף, היא ציפתה שיחד עם ג’יימי באטלר, הם יהפכו אותה לקונטנדרית. במהלך העונה הסדירה זה לא עבד, ושיקגו נכנסה לפלייאוף בקושי מהמקום השמיני, אך עד כה בסדרה נגד המדורגת ראשונה במזרח, בוסטון, נראה שסוף סוף הכל מתחבר.

אתמול בלילה (בין שלישי לרביעי), גברו הבולס 97:111 על הסלטיקס ועלו ליתרון 0:2 בסדרה לאחר שני משחקי חוץ. מי שהיה מעל כולם היה אקס בוסטון, ראג’ון רונדו, שכנראה הרגיש בבית ולהט עם 11 נקודות, 14 אסיסטים, 9 ריבאונדים ו-5 חטיפות. ג’יימי באטלר, שקלע 22 נקודות, התייחס בסיום: “אני לא מופתע מהמשחק שלו. כולם נעולים עכשיו על המטרה והיא לעבור לשלב הבא. כולם עובדים קשה במיוחד וזה תמיד עוזר לביטחון. יש לנו שילוב של גנרלים ושחקנים צעירים יותר שנותנים הכל”.

דוויין וייד שהוסיף גם 22 נקודות משלו: “אתה משחק 82 משחקים במהלך העונה ואתה לומד על עצמך ועל הקבוצה, ומה שלמדתי זה שבזמנים קשים אנחנו מתאחדים יחד. מגיע לכולם פה קרדיט, הקבוצה הזאת עברה פציעות ורגעים לא קלים ולא התפרקנו. מגיע לכולם מילה טובה, מצוות האימון ועד לשחקנים הצעירים”.

מנגד, בוסטון נראית רע ונראה שהיא תצטרך לשדרג את עצמה במשחקים הבאים כדי להצליח להציל את הסדרה, וגם אייברי בראדלי יודע את זה: “ראיתי את השחקנים שלנו שפופים, ויתרנו על המשחק מוקדם מדי. שמעתי את רונדו אמר לספסל שלהם, ‘זהו, הם ויתרו’. אסור לתת ליריב שלך לראות את זה, אתה חייב להיות חיובי ולתת הכל עד הסוף, לא משנה מה התוצאה באותו רגע”.

אייזיאה תומאס. הסלטיקס עוד לא התאוששו (טוויטר)

בראדלי התייחס גם למצב הנפשי של שחקני הקבוצה לאחר הטרגדיה שפקדה את אייזיאה תומאס (איבד את אחותו בתאונת דרכים): “אנחנו לא יכולים להשתמש בתירוצים. כמובן, זה מכביד על כולם וכואב לכולם בלב מה שקרה לאייזיאה ולמשפחה שלו, אנחנו שם עבורו, אבל אנחנו לא יכולים להמשיך להשתמש בסיבה הזאת. בסופו של דבר, אנחנו רוצים לשחק בצורה אגרסיבית, גם עבורנו וגם עבורו. אנחנו לא יכולים להמשיך לשבת ולרחם על עצמנו. הקבוצות הטובות מתגברות על הכל”.