סיבוב רבע גמר היורוליג יימשך הערב (רביעי) עם שני משחקים נוספים. אלימפיאקוס תארח את אנדולו אפס למשחק הראשון בסדרה, כאשר דרושפאקה של דייויד בלאט תתארח בבירת ספרד אצל ריאל מדריד למשחק הפתיחה של הסדרה ביניהן.

אולימפיאקוס – אנדולו אפס 21:00

רק לפני שלושה שבועות הקבוצות הללו נפגשו ביניהן במסגרת העונה הסדירה של המפעל והנה הן נפגשות שוב והפעם בפתיחת הקרב על המקום בפיינל פור. במחזור ה-29, רגע לפני סיומה של העונה הרגילה, הייתה זו החבורה מטורקיה שניצחה את היוונים 69:77. עבור החבורה של יואניס ספרופולוס מדובר באפשרות להגדיל את רצף הניצחונות הביתיים במשחקי הפלייאוף לעשרה, רצף שהחל מאז 2011.

שחקני אולימפיאקוס. רוצים יתרון בסדרה (טוויטר)

ריאל מדריד – דרושפאקה 22:00

עוד באתר:

החבורה של פאבלו לאסו, הקבוצה הטובה ביותר בתום העונה הסדירה, שמחפשת את התואר העשירי שלה, פוגשת את החבורה של דייויד בלאט שנכנסה לפלייאוף רק בפוטו פיניש על חשבון הכוכב האדום בלגרד והשיגה את המקום השמיני. הספרדים מגיעים למפגש אחרי ארבעהה ניצחונות רצופים, בעוד הטורקים עם שלושה וינסו לגנוב את יתרון הביתיות.

דייויד בלאט אמר לקראת המפגש: “אנחנו נמצאים כעת בפלייאוף, שבו שמונה קבוצות העילית נפגשות בעונה הטובה ביותר אי פעם של המפעל. אנחנו נרגשים לייצג את נגד המועדון שלנו מול ריאל מדריד הגדולה. שתי הקבוצות מכירות זו את זו היטב, שתי הקבוצות רעבות ויש להן שאיפה להמשיך את העונה. אנחנו מגיעים לסדרה במצב אופטימלי, אנחנו מוכנים להתחרות ולתת את מיטב המאמצים עבור המועדון שלנו, המעריצים שלנו והכדורסל הטורקי”.

פאבלו לאסו (רויטרס)

“המשחק הראשון של סדרת הפלייאוף בדרך כלל מכתיב את התוצאה של כל הסדרה”, אמר מאמן הבלאנקוס פאבלו לאסו מנגד. “כשהמשחק הראשון הוא בבית, יותר לחץ מופעל על הקבוצה המארחת, אבל זה גם יכול להגביר את הביטחון העצמי שלה. אנחנו יודעים שקשה לנצח קבוצות בשלבים האלה של העונה, אבל אנחנו מתמקדים במשחק הזה ולנצח אותו אצלנו בבית. השחקנים של דרושפאקה הם מצוינים כל אחד בפני עצמו, הם משחקים פתוח ויכולים לספק הרבה נקודות. הם גם מאוד אתלטיים בהגנה ויכולים לחזור בכל משחק. יש לי כבוד רב לדייויד בלאט, הוא עבד במדינות רבות ומצליח להנחיל את הרעיונות שלו לשחקנים”.