לברון מוכן לקרב: מצב 'כוננות עם שחר' הופעל
לקראת פתיחת הפלייאוף ב-22:00 מול אינדיאנה, כוכב קליבלנד נפרד מהרשתות החברתיות במה שכבר הפך למנהג: "יש לנו קבוצה מצוינת, זה כל מה שאפשר לבקש"
מאת מערכת ONE 15/04/2017 19:00
לברון ג'יימס מול פול ג'ורג' (רויטרס)

פלייאוף ה-NBA ייפתח הערב (שבת, 22:00) עם הסדרה המסקרנת בין קליבלנד לאינדיאנה, שחוזרת להפגיש בין לברון ג’יימס לכוכב הפייסרס פול ג’ורג’, לראשונה מאז פלייאוף 2014. בתקופה של לברון במיאמי, שני הכוכבים נפגשו שלוש שנים רצופות לסדרות קשוחות ומעניינות, אך בשלושתן קינג ג’יימס יצא עם ידו על העליונה – פעמיים מתוכן בגמר המזרח.

אחת הביקורות אך גם התשבחות הגדולות על לברון היא שלעיתים נראה שהוא משחק בעונה הרגילה ‘בהילוך שני’ ומעלה את הרמה בפלייאוף, שנה אחר שנה. העונה לברון העמיד ממוצעים בלתי נתפסים של 26.4 נקודות למשחק, יחד עם 8.6 ריבאונדים ו-8.7 אסיסטים –הגבוהים שלו בקטגוריות אלה בקריירה. האם מכאן בכלל יש לאן לעלות? 

עוד באתר:

לפי הכוכב, שצייץ היום בחשבון הטוויטר שלו תמונה עם הכיתוב “מצב ‘כוננות עם שחר’ הופעל”, כנראה שכן. מעבר לרמיזה של ג’יימס שהוא עבר ל”מצב פלייאוף”, זו גם הדרך שלו להודיע ל-35 מיליון העוקבים שלו שהוא מתנתק מהרשתות החברתיות עד אחרי הפלייאוף, במה שכבר הפך עבורו למסורת כדי שיוכל להתרכז באופן מלא במאבקי האליפות. 

ג’יימס נשמע אופטימי לקראת פתיחת הסדרה מול הפייסרס: “אני חושב על כל התהליך שעברנו במהלך העונה, ואני חושב שאנחנו עדיין בעמדה מצויינת כדי לעשות משהו מיוחד. בסופו של יום אני לא הולך להתלונן על מה שעברנו העונה. אם זה פציעות, הפסדים קשים, אבל גם ניצחונות יפים. יש לנו קבוצה נהדרת עכשיו בכניסה לפלייאוף, וזה כל מה שאני יכול לבקש”.


... תגובות בטעינה ...