מחיר הכישלון: רוב הניגן פוטר מאורלנדו מג'יק
המנהל המקצועי הצעיר ב-NBA נשלח הביתה לאחר חמש עונות רצופות בהן לא הצליח להוביל את הקבוצה לפלייאוף. הבעלים מרטינס: "הגיע הזמן למנהיגות חדשה"
מאת מערכת ONE 13/04/2017 18:26
רוב הניגן (רויטרס)

העונה הסדירה ב-NBA הגיעה לסיומה ובזמן ש-16 הקבוצות שהעפילו לפלייאוף מתכוננות לדבר האמיתי שיחל ביום שבת הקרוב, בקרב הקבוצות שכשלו וסיימו את העונה, ניתן לסמן קורבן ראשון. רוב הניגן, המנהל המקצועי של אורלנדו מג’יק, פוטר הערב (חמישי) מהקבוצה שסיימה שני מקומות מהסוף בטבלת המזרח, עם מאזן 53:29.

ה-GM שמונה לתפקיד לפני חמש עונות בגיל 30 בלבד ובכך הפך למנהל המקצועי הצעיר בתולדות הליגה, לא הצליח להוביל את הקבוצה לפלייאוף לאורך כל כהונתו, מה שגרם לבעלים אלכס מרטינס להודיע על סיום העסקתו בקבוצה.

עוד באתר:

“אנחנו מעריכים את המאמצים של רוב לבנות את הקבוצה מחדש, אבל יחד עם זאת לא יכולים להתעלם שלא הצגנו שום שיפור בחמש השנים הארונות”, אמר הבעלים של המג’יק, אלכס מרטינס, שסיימו את העונה במקום ה-13 במזרח ולא היו בתמונת הפלייאוף לאורך העונה כולה. “הגיע הזמן למנהיגות חדשה”.

בתקופה בה היה הניגן לסמכות המקצועית הבכירה באורלנדו, רשמה הקבוצה מאזן כולל של 278:132, המאזן השני הגרוע ביותר בליגה בחמש השנים האחרונות. המהלך הבולט עליו היה חתום הוא העברתו של דוויט הווארד ללוס אנג’לס לייקרס ב-2012, בטרייד שכלל שלוש קבוצות ואפשר להניגן להתחיל ולבנות את הקבוצה מחדש.  


... תגובות בטעינה ...