אדאמס: ארסן ונגר לא יכול לאמן שקית נייר
בספרו האוטוביוגרפי החדש, מאמן גרנאדה ואחד הסמלים הגדולים של ארסנל לא חסך בביקורת על המנג'ר הצרפתי, שהגיב: "לא ממש מעניין אותי מה הוא אומר"
מאת מערכת ONE 19/05/2017 13:20
ארסן ונגר וטוני אדאמס בימים יפים יותר (רויטרס)

טוני אדאמס הוא אחד הסמלים הגדולים ביותר בתולדות ארסנל. הבלם האנגלי בילה את כל הקריירה שלו במדי התותחנים, סך הכל 19 שנה, מתוכן שש שנים תחת המנג’ר הצרפתי ארסן ונגר. אדאמס, שחווה במהלך הקריירה התמודדות עם אלכוהוליזם, הוציא לאחרונה ספר אוטוביוגרפי שני, “פיכח”, בו הוא תוקף את ונגר: “הוא לא יכול לאמן אפילו שקית נייר”. 

אדאמס, שלטענתו הציע עצמו לארסנל מספר פעמים למשרות אימון אך לא זכה לאמון בקבוצה הבוגרת, הוסיף: “אולי ונגר חשב שאני אהיה יותר מדי מאתגר בשבילו, היה נראה שהוא מעדיף עוזרי מאמן שהם אנשים נוחים, לא כאלה שיעמדו על דעתם. ונגר כל כך דומיננטי שהוא בטח לא היה אוהב אפילו אם הייתי אומר משהו כמו 'אנחנו סופגים שערים טיפשיים, תן לי לקחת את חוליית ההגנה ולסדר אותה'. זה נותן לי הרגשה שאין לי סיכוי לקבל צ'אנס בארסנל כל עוד הוא שם, העובדה שהייתי עונה לו גם כשחקן בטח לא עומדת לטובתי". 

ארסן ונגר (רויטרס)

עוד באתר:

“לא ממש מעניין אותי מה טוני אדאמס אומר”, הגיב ונגר, שגם התייחס לעתידו בארסנל: “אחרי גמר הגביע מול צ’לסי חברי ההנהלה יתכנסו ויחליטו על עתידי. חוץ ממני, יש הרבה מאוד אספקטים שצריכים לדון עליהם בישיבה הזו. אני לא חושב שצריך למנות מנהל ספורטיבי, זה מישהו שלמעשה מחליט את אותם דברים שהמנג’ר אמור להחליט – את מי לקנות, למכור, עם מי לשחק, וכל מה שלמעשה המנג’ר אמור להחליט באופן יום יומי”. 


... תגובות בטעינה ...