למרות שלא תזכה בתואר האליפות ותאלץ להסתפק בסגנות בלבד, טוטנהאם המשיכה הערב (חמישי) להציג יכולת נהדרת כשמחצה 1:6 באצטדיון קינג פאוור את האלופה היוצאת לסטר במשחק השלמה מהמחזור ה-34 בפרמייר ליג האנגלית.

התרנגולים של מאוריסיו פוצ’טינו עלתה ליתרון בדקה ה-25 כאשר יונג מין סון פרץ באגף השמאלי, חדר לרחבה והוציא כדור רוחב להארי קיין, שדחק מקרוב בנגיעה לרשת. 11 דקות בלבד לאחר מכן, מבשל השער הראשון נהנה מכדור עומק נהדר של דלה אלי, בעט מהאוויר לפינת שערו השמאלית של קספר שמייכל והכפיל את היתרון. 

במחצית השנייה השועלים של קרייג שייקספיר ניסו לחזור למשחק ואף צימקו בדקה ה-59 משער של בן צ’ילוול, שניצל סדרת טעויות של הוגו לוריס וכבש. התקוות של לסטר להשוות לא החזיקו זמן רב, מאחר וארבע דקות בלבד לאחר השער המצמק, הארי קיין השלים צמד אישי בנגיחה מקרוב לאחר נגיחת רוחב של ויקטור ווניאמה. בדקה ה-71 יונג מין סון חגג עם צמד משלו בבעיטה נהדרת לפינת השער הימנית ממרחק 25 מטרים.

אך כאן רק התחילה החגיגה של טוטנהאם, כאשר הארי קיין השלים רביעייה אדירה עם שני שערים נוספים. בדקה ה-88 האנגלי הנהדר קיבל את הכדור מפיליפ לסניאק והפציץ ממרחק 16 מטרים לרשת ובדקה ה-92 סגר עניין בבעיטה נוספת מאותה עמדה לאחר כדור רוחב של בן דייויס והשלים רביעייה מדהימה.