קארים בנזמה הוא אולי אחד השחקנים הכי שערורייתיים בתולדות נבחרת צרפת. החלוץ של ריאל מדריד, שבשנה וחצי האחרונות לא מוזמן לסגל של הטריקולור בגלל שערוריית הקלטת הלוהטת של מתיו ולבואנה, כולל ביורו 2016 שהתקיים בארץ הבגט, כועס מאוד על ההחלטה לא להחזיר אותו לסגל וטען לאחרונה כי ולבאונה שקרן. החלוץ גם דרש שיסבירו לו מדוע הוא עדיין מושעה מהנבחרת.

במשך כל הזמן הזה בנזמה לא טרח להסתיר את אכזבתו מהמאמן דידייה דשאן, כשהשיא הגיע בשנה שעברה, אז הוא אמר כי המאמן בן ה-48 נכנע לצד הגזעני של צרפת. היום (חמישי) דשאן התייחס לסאגה בראיון: "לא רציתי להיכנס איתו למלחמה, כי המלחמה הזו מאוד כואבת".

עוד באתר:

המאמן הסביר את ההחלטה לזמן שחקנים אחרים להתקפה, דוגמת תומאס למאר, קיליאן מבאפה ופלוריאן תאובין: "הם שחקנים צעירים עם הרבה פוטנציאל. הם ההווה שלנו, אבל הם גם העתיד שלנו, וצריך להכין אותם לכך. אני היחיד שמחליט ואני עושה זאת על בסיס אלמנטים ספורטיביים בלבד. מדובר בקבוצה, בקולקטיב, שתמיד היו מעל כל האחרים. ההחלטות שלי תמיד היו ענייניות".

נבחרת צרפת תפגוש ב-2 ביוני את פורוגוואי למשחק הכנה, שבוע לאחר מכן את שבדיה במסגרת מוקדמות הגביע העולמי וארבעה ימים אחר כך היא תשחק מול אנגליה במשחק ידידות. בנזמה לצערו, יראה גם את המשחקים האלה מהבית.