אוהדי ברצלונה זועמים: השופטים בעד רונאלדו
התקרית בה לא קיבל כרטיס צהוב ב-1:4 על סלטה ויגו, הכעיסה את הקטאלונים שטוענים כי הכוכב וריאל מדריד זוכים ליחס מועדף. צפו באירוע ותשפטו בעצמכם
מאת מערכת ONE 18/05/2017 11:11
רונאלדו מול הגנת סלטה ויגו (La Liga)

הלה ליגה הגיעה אל רגע ההכרעה שלה. ביום ראשון הקרוב בשעה 21:00 תעלה ריאל מדריד למשחק על האליפות מול מלאגה באצטדיון “לה רוסלדה”. במקביל, ברצלונה, תארח את אייבר כשהיא זקוקה לניצחון לצד הפסד של הבלאנקוס. להם אגב, מספיק כמובן רק תיקו כדי להחזיר את תואר האליפות למדריד.

אמש נערך משחק ההשלמה של ריאל מול סלטה ויגו, שלושה חודשים אחרי המועד האמיתי בו היה אמור להיערך. המשחק הסתיים עם 1:4, אך גם הוא לא עבר בשקט מבחינת אוהדי בארסה שעקבו דרך מסכי הטלוויזיה על אשר קורה במשחק של היריבה השנואה מכולן ויצאו משם עם הודעות דומות לפיהן “השופטים בעד כריסטיאנו רונאלדו ומדריד”.

עוד באתר:

התקרית שמעסיקה היום (חמישי) את אוהדי ברצלונה ואת התקשורת הקטאלונית, קשורה לכך שלטענתם כריסטיאנו רונאלדו היה צריך לראות כרטיס צהוב אשר היה מונע ממנו לשחק ביום ראשון הקרוב. האירוע התרחש דקות ספורות אחרי שיאגו אספאס הורחק בצהוב שני בשל מקרה דומה, צלילה ברחבה. אז למה רונאלדו לא קיבל כרטיס צהוב גם כן והאם השופט טעה? בברצלונה בטוחים שכן, אנחנו משאירים את תחום השיפוט עבורכם:

Loading the player...
כריסטיאנו רונאלדו קיבל מתנה מהשופט?

... תגובות בטעינה ...