ביום ראשון האחרון הגיעה יובנטוס למשחק חוץ באולימפיקו נגד רומא בידיעה שניצחון יעניק לה את האליפות אך הציגה משחק לא טוב, הפסידה 3:1 והחגיגות נדחו זמנית. שלושה ימים לאחר מכן הגיעו הביאנקונרי לאותו אצטדיון בדיוק, הפעם לגמר הגביע האיטלקי מול לאציו, ונראה שהפיקו לקחים מההפסד המפתיע, ניצחו 0:2 וזכו בגביע האיטלקי בפעם השלישית ברציפות וה-12 בסך הכל.

"אני רוצה להודות לבחורים על משחק נהדר", סיפר בסיום מסימיליאנו אלגרי הנרגש. "נתנו מחצית ראשונה יוצאת מן הכלל ואני רוצה גם להחמיא ללאציו על הקמפיין שלה והדרך שעשתה. המחצית הראשונה הייתה בקצב מאוד גבוה ורוב ההזדמנויות שלנו היו במהלכה, לאחר מכן הגנו טוב לאורך כל המחצית השניה ושמרנו על היתרון". 

שחקני יובנטוס עם הגביע (רויטרס)

עוד באתר:

"כעת, אנחנו עם הפנים למשחק הבית ביום ראשון נגד קרוטונה בו נוכל להבטיח את תואר האליפות", המשיך אלגרי. "יהיה לנו קשה נגדם, אנחנו חייבים לנצח וזה לא יהיה קל, כך שאנחנו צריכים את כל האוהדים שלנו שם מאחורינו. אנחנו חייבים להראות את אותה עליונות שהראינו היום".

אלגרי חוגג עם הגביע (רויטרס)

"אני חושב שזה חוסר כבוד כלפי שאר הסגל להחמיא רק לשחקן אחד אחרי לילה כזה", אמר המאמן המעוטר לאחר שנשאל על התקופה הטובה שעוברת על דני אלבס. "זכינו בגביע האיטלקי וזה קרה הודות לכל אחד ואחד משחקני הסגל". 

"במחצית השניה ברומא זו לא הייתה יובנטוס האמיתית, אלה לא היינו אנחנו", אמר בסיום כובש השער הראשון, לאונרדו בונוצ'י. "המשחק הערב היה קשוח, אך באנו בגישה הנכונה והבאנו לידי ביטוי את כל האיכויות שלנו לכל אורך המשחק. ההפסד לרומא העיר אותנו ועכשיו אנחנו יכולים להתמקד במשחק נגד קרוטונה".

מאמן המפסידה סימונה אינזאגי אמר בסיום המשחק: "אנחנו מדברים פה על פיינליסטית גמר ליגת האלופות. היינו טובים היום אך סבלנו מחוסר מזל ופציעות. רוצה להודות לשחקנים שלי על עונה יוצאת מן הכלל ועל הופעה נהדרת הערב בפרט, זה היה ערב מרגש. רוצה להודות גם לאוהדים שהגיעו. עם קצת יותר מזל הכל היה מסתיים אחרת".