העיתונים באיטליה לא התאוששו מהניצחון הגדול של יובנטוס שהצליחה להשלים 90 דקות מבלי לספוג אמש (רביעי) בקאמפ נואו, ועל כן היא נותרה בלתי מנוצחת בליגת האלופות העונה. הגברת הזקנה העפילה לחצי הגמר והדיחה את הקטאלונים עם 0:3 בסיכום שני המשחקים.

ב”גאזטה דלו ספורט” ציינו בשער שהחלום מבחינת יובה עוד קיים: "עופי יובה עופי". מנגד, ה”קוריירה דלו ספורט” התייחס דווקא לכאב של בארסה, כשהציג את דני אלבס מנחם את ניימאר הבוכה בסיום ההתמודדות.

עוד באתר:

ה”טוטוספורט” האיטלקי האדיר את שחקני יובנטוס ובחר דווקא בכותרת קצרה אך כל כך עניינית: “בלתי מנוצחים!”.

טוטו ספורט (מערכת ONE)

מאמן יובנטוס, מסימיליאנו אלגרי, התייחס לניצחון הגדול בסיום: “אני מברך את החניכים שלי על כל מה שהם עשו העונה. זהו צעד קדימה, הגיע לנו לנצח קבוצה ברמה הכי גבוהה. עבדנו קשה בהגנה ופחות תקפנו בגלל הקושי לסיים מצבים יחסית פשוטים. עם זאת, זהו צעד משמעותי מאוד לכיוון קרדיף”.

שחקני יובנטוס מנחמים את שחקני ברצלונה (רויטרס)

“לא ויתרנו, ומול קבוצה כמו ברצלונה זה לא פשוט”, אמר פאולו דיבאלה לאחר  המשחק. “אנחנו מאוד מרוצים מההופעה שלנו. כשצפינו יחד בהגרלה של רבע הגמר, הסכמנו כולנו שאנחנו רוצים כל קבוצה, אבל לא את ברצלונה. עכשיו אני לא רואה שום מועדון מועדף עלינו, אני חושב שלכל ארבע הקבוצות יש את אותו סיכוי ללכת עד הסוף".

"שיחקנו כיחידה אחת והתגוננו היטב”, הוסיף חואן קוואדראדו. “באנו לכאן בידיעה שאנחנו קבוצה נהדרת, היינו מודעים לכך שגם ברצלונה חזקה מאוד, אבל ידענו שנוכל להגן היטב ולהעפיל אם כל השחקנים יקריבו מעצמם ביחד".