ירושלים של גולדן 

עומרי כספי ללא ספק חווה את אחת התקופות המרגשות והמשמחות בחייו. הפורוורד הישראלי חגג בשבועות האחרונים פעמיים, אחרי שהתברך בהולדת בתו הבכורה וכבונוס חתם בשורות אלופת ה-NBA גולדן סטייט ווריורס. אולי מתוך הרצון להודות על כל הטוב שנפל בחלקו, הגיע קפטן נבחרת ישראל לירושלים הבירה והעלה תמונה לחשבון האינסטגרם שלו, בה הוא משקיף על העיר הקדושה מנקודת תצפית יפייפיה.

הילד צלף

הבעיטות החופשיות הקטלניות של מאור בוזגלו כבר מזמן הפכו לשם דבר, כשבעונה האחרונה אפילו אוהדי אינטר הגדולה זכו לטעום מנחת רגלו הימנית של הקשר. כעת מסתבר שהכישרון והדיוק לא נעצרו בחלק גופו התחתון של השחקן שמתאושש מפציעה קשה ברגלו. בוזגלו שמתרכז בשיקום על מנת לחזור כמה שיותר מהר למגרשים, לקח לעצמו שבת חופשית עם המשפחה והפגין יכולות כדורסל גבוהות במהלך הרחצה בבריכה.

 

עוד 1.30 בגובה ואני עובר ל - #NBA ??????? #MB11

A post shared by MAOR BUZAGLO (@buzaglomaor_11_official) on

ג’ורדי בפארק

בין שני מפגשי הליגה האירופית מול רייקוואיק מצא לעצמו זמן מאמן מכבי תל אביב, ג’ורדי קרויף, להגיע לפארק הירקון כדי לצפות ביחד עם 60,000 צופים נוספים, באקסל רוז ושאר חברי ה-guns n roses מתפרעים על הבמה.

ה"סטורי" של ג'ורדי קרויף (אינסטגרם)

יום הולדת שמח

דנילו חוגג בדיוק היום יום הולדת, אז כדי לחגוג לו כמו שצריך, חברו הברזילאי מרסלו הכין לו הפתעה מיוחדת והחזיר אותו לנעורים, כשזרק עליו ביצים עם קמח. ממש כמו שכולנו היינו עושים בתיכון. או בקיצור, דנילו הפך לעוגה אנושית.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בעולם לא נרגעים מהשרירים של גארת' בייל

אחים בדם

כריס פול עבר רק הקיץ ליוסטון, אבל זה לא מפריע לו להראות חברות צמודה עם כוכב הקבוצה, ג’יימס הארדן. גם על הפרקט השילוב יהיה מוצלח?