מכבי תל אביב הודיעה לפורוורד האמריקאי קווינסי מילר על שחרורו מקבוצתו של נבן ספאחיה, כאשר בשלב זה היחידים שנותרו בסגל מאשתקד הם דווין סמית' ואיתי שגב. כזכור, במאי לפני חודשיים פרסמנו ב-ONE כי הצהובים החליטו סופית "לפרק את החבילה בפגרה ולשבור את ההסכם שניחתם עד 2019”.

למעשה, מאז שחרורו של דיימון סימפסון, חשפנו ב-ONE כי הפורוורד האמריקאי ירשם לליגה תחת הגבלת "טריי-אאוט" וכי במסגרת תקופה זו הצהובים יבחנו את כשירותו והשתלבותו המקצועית לעונה הבאה. מילר הציג יכולת טובה נגד הסגל הפצוע של בני הרצליה, אבל היה חלש נגד מכבי חיפה בחצי גמר הפיינל פור.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ראד מדבר על מה שקרה ומה שיקרה במכבי ת"א

עוד באתר:

לאחרונה עבר מבדק MRI לבקשת הצוות המקצועי, ולמרות שהתוצאות לא הולידו חששות משמעותיות, הצהובים סרבו לקחת עליו סיכון פעם נוספת. כעת, ל-ONE נודע כי מילר הוצע לבאמברג כמחליפו של דריוס מילר, והשניים מיוצגים ע"י אותו סוכן, דאג נושטאדט. אנדראה טרינקיירי צפוי לאבד את ג'אמיל ווילסון לטובת לוס אנג’לס קליפרס, ועשוי להביא את אקס מכבי למבחני כשירות לפני שיקבל החלטה אם להחתימו. במקביל, נבדקת אפשרות לגבי קבוצה בטורקיה או מחנה ב-NBA. בכל מקרה לצדדים לא הייתה כוונה רצינית לקיים את החוזה במלואו.

במכבי ת“א מאוכזבים משמעותית מהתנהלותו של מילר, שכזכור נזרק ממחנה האימונים של איינרס בגאצקיס בעין גדי ע"י מנהל הקבוצה עמי ביטון לאחר שנתפס עם חברתו בחדרו. מילר חתם במכבי אחרי עונה מפלצתית בכוכב האדום בלגרד בחוזה לשנתיים תמורת כ-2 מיליון דולרים נטו לכל התקופה. אולם הוא נפצע במשחק חובבנים במכללת UCLA לפני מחנה האימונים, והצהובים פתחו את חוזהו והגיעו להבנות כלכליות אחרות, מהן מילר אינו היה מרוצה.