נבחרת העתודה נשים קיוותה להעפיל לחצי גמר אליפות אירופה עד גיל 20 דרג ב’, אך אחרי הפסד 71:58 ליוון, שהיה השני בלבד אחרי ארבעה ניצחונות, החבורה של שירה העליון תשחק מחר (ראשון) על המקום השביעי. 

הנבחרת הישראלית פתחה לא טוב והיווניות פתחו עם 0:4 מהיר, אבל יצחקי ודנן העבירו את היתרון לישראל. לנבחרת לא היה פתרון לפאסולה הבת של פאניוטיס פאסולאס האגדי והיתרון חזר ליוון. דקות טובות של שיר לוי מהספסל השאירו את הנבחרת במשחק ובסיום הרבע הראשון הוליכו 17:19 מסל עם הבאזר של טל לב. הנבחרת שמרה  מצוין ורוטברג העלתה את הנבחרת ליתרון 23:27. ישראל הגדילה את היתרון לשיא של 11 נקודות ובירידה להפסקה הוליכה ביתרון 26:36.

שירה העליון (FIBA)

עוד באתר:

היוונית הפכו אגרסיביות הרבה יותר ברבע השלישי וחזרו מהר למשחק עם היכולת הנהדרת של פאסולה והמשחק הפך לצמוד. היווניות המשיכו לשלוט והוליכו 10 דקות לסיום המשחק 49:51. צליל וטורי השוותה בפתיחת הרבע האחרון, אבל היווניות היו טובות יותר, וברחו לניצחון גדול.

לישראל: טל לב 16 נקודות, עדן רוטברג 8, שיר לוי 8, יעל  גלילי 6, יערה יצחקי 5 (12 אסיסטים), ליאור הלוי 5, ירדן דנן 5, אופיר לביא 3, צליל וטורי 2,  ליוון: פאסולה:  23